Informacje o produkcie

Kombinator

Kombinator
147,00 zł brutto 119,51 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Wspaniała zabawa wymagająca ogromnej koncentracji uwagi. Bierzemy do ręki ostatni klocek i trzymając go prosto – drugą ręką unosimy drugi klocek ustawiając go przeciwnie do wcześniejszego klocka. Potem bierzemy następny ustawiając go znów przeciwnie do poprzedniego itd., aż dojdziemy do końca i uda nam się wszystkie klocki ustawić w wieżę.
Trzeba pamiętać o tym żeby trzymać klocek zachowując równowagę, gdyż małe zachwianie powoduje przewrócenie się całej wieży i układanie trzeba rozpocząć od nowa.

Wersja dla kilku zawodników:
Dzieci siadają blisko siebie. Pierwsze z nich bierze jeden z kompletów i unosi pierwszy klocek do góry, trzymając podaje następnemu dziecku, który ma za zadanie dołożyć następny klocek (przeciwnie do poprzedniego) pamiętając o tym, iż wieża nie może się przewrócić. Zabawa toczy się tak długo dopóki któreś z dzieci nie ukończy budowania wieży w każdym z kolejnych stopni trudności. Jeżeli jakieś dziecko przewróci wieżę odpada z zabawy.

Wartości edukacyjne:
Ćwiczy koncentrację uwagi, wyrabia cierpliwość, rozwija sprawność manualną, koordynację wzrokowo – ruchową, umiejętność kontroli rąk i całego ciała. Uczy pokory i umiejętności przegrywania (znoszenia porażki).

Zawartość:

 • 4 zestawy klocków bukowych o różnej grubości i wielkości, które są nawleczone na sznurki pomiędzy dwie czerwone, drewniane kulki
 • całość zapakowana jest w lniany woreczek
 • Certyfikat:

  Produkt posiada znak bezpieczeństwa CE.

  Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

  © Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

  Oprogramowanie KQS.store