Informacje o produkcie

"Uzależnienie od dopalaczy” - FILM EDUKACYJNY

"Uzależnienie od dopalaczy” - FILM EDUKACYJNY
59,00 zł brutto 47,97 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Film „Uzależnienie od dopalaczy” to trzecia część serii filmów profilaktycznych „DOPALACZE – ZAGROŻENIA”. Filmy zostały zrealizowane w konwencji filmów popularnonaukowych. Film wyjaśnia mechanizm uzależnienia od dopalaczy. Obala teorie, mowiące o dopalaczach jako o substancjach psychoaktywnych bezpieczniejszych od narkotyków.

 
Filmy te dostarczają młodemu człowiekowi informacji na temat konsekwencji prawnych, psychologicznych oraz zdrowotnych, jakie wynikają ze spróbowania i zażywania dopalaczy. Filmy kładą nacisk na przekazanie w klarowny i atrakcyjny sposób wiedzy, jaką ma nauka na temat tzw. nowych narkotyków, czyli dopalaczy. Wiedza ta ma uświadomić, a jednocześnie pozwolić młodemu człowiekowi dokonać wyboru, czy chce spróbować dopalaczy, świadom zagrożeń, jakie za sobą niosą.

 
Film został wzbogacony wypowiedziami ekspertów: psychologa dr Ewy Tokarczyk, wykładowcy Pedagogium Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie. Do filmu dołączony jest komentarz eksperta (psychologa), będący uzupełnieniem do filmu. Do filmu został dołączony również scenariusz lekcji.

 
Licencja na publiczne odtwarzanie
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store