Informacje o produkcie

Gry i zabawy znane i lubiane. Zabawy ogólnorozwojowe

Gry i zabawy znane i lubiane. Zabawy ogólnorozwojowe
49,00 zł brutto 39,84 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Gry i zabawy znane i lubiane. Zabawy ogólnorozwojowe
 
 Zabawy ogólnorozwojowe to część nowej serii obejmującej 4 praktyczne przewodniki adresowane przede wszystkim do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, pedagogów, jak i rodziców. Przewodniki te pokazują, w jaki sposób można wzbogacić popularne gry w treści edukacyjne, a także jak wykorzystać potencjał i radość zabawy do utrwalania wiedzy oraz rozwijania umiejętności dziecka.
 
Każdy z przewodników
zachęca do wspólnego z dziećmi projektowania i wykonywania niektórych elementów lub nawet całych gier. Już ten etap mocno angażuje dzieci, wzmacnia ich kreatywność i twórcze myślenie oraz umiejętność działania w zespole. Ważne jest przy tym, aby dobrze zaplanować pracę i przydzielić dzieciom zadania odpowiednie do ich możliwości.
 
Przewodniki
przygotowane zostały z myślą o zabawie z dziećmi w różnych miejscach i okolicznościach:
 
w czasie zajęć szkolnych,
przy realizacji programów wychowawczych,
podczas zajęć świetlicowych,
w pracy w specjalistycznych poradniach,
w domu.
Przewodniki z serii gry i zabawy znane i lubiane zostały wydane w formie wygodnych w użyciu segregatorów, zawierających karty poświęcone kolejnym grom. Karty te dają się swobodnie wyjmować tak, aby można było korzystać tylko z tych, których potrzebujemy w danym momencie. Taka forma umożliwia korzystanie z przewodnika jednocześnie przez kilku nauczycieli.
 
 

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store