Informacje o produkcie

Gry i zabawy znane i lubiane. Środowisko

Gry i zabawy znane i lubiane. Środowisko
49,00 zł brutto 39,84 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Gry i zabawy znane i lubiane. Środowisko
 

Środowisko społeczno-przyrodnicze to część nowej serii obejmującej 4 praktyczne przewodniki adresowane przede wszystkim do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, pedagogów, jak i rodziców. Przewodniki te pokazują, w jaki sposób można wzbogacić popularne gry w treści edukacyjne, a także jak wykorzystać potencjał i radość zabawy do utrwalania wiedzy oraz rozwijania umiejętności dziecka.
 
Każdy z przewodników
zachęca do wspólnego z dziećmi projektowania i wykonywania niektórych elementów lub nawet całych gier. Już ten etap przygotowań mocno angażuje dzieci, wzmacnia ich kreatywność i twórcze myślenie, jak również umiejętność działania w zespole. Ważne jest przy tym, aby dobrze zaplanować pracę i przydzielić dzieciom zadania odpowiednie do ich możliwości i talentów.
 
Przewodniki z serii
gry i zabawy znane i lubiane przygotowano z myślą o zabawie z dziećmi w różnych miejscach i okolicznościach:
 
w czasie zajęć szkolnych
przy realizacji programów wychowawczych
podczas zajęć świetlicowych
w pracy w specjalistycznych poradniach
w domu
 
W tym tomie pokazane są gry i zabawy o tematyce dotyczącej środowiska społeczno-przyrodniczego,  głównie na poziomie edukacji wczesnoszkolnej.Przewodniki z serii
Gry i zabawy znane i lubiane zostały wydane w formie wygodnych w użyciu segregatorów, zawierających karty poświęcone kolejnym grom. Karty te dają się swobodnie wyjmować tak, aby można było korzystać tylko z tych, których potrzebujemy w danym momencie. Dzięki temu z jednego przewodnika może korzystać nawet kilku nauczycieli jednocześnie.
 
 
 
 
 
 
 
 

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store