Informacje o produkcie

Książeczka PUS - Sylabowe potyczki 4. Mistrz czytania

Książeczka PUS - Sylabowe potyczki 4. Mistrz czytania
15,50 zł brutto 14,76 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Sylabowe potyczki 4. Mistrz czytania to czwarta, ostatnia część nowej mini serii książeczek PUS do nauki czytania metodą sylabową. Książeczka ma służyć dzieciom w wieku przedszkolnym, które rozpoczynają przygodę z czytaniem. Sprawdzi się także w przypadku dzieci w wieku wczesnoszkolnym, które z różnych przyczyn mogą mieć z czytaniem problemy. Mogą korzystać z niej również dzieci z dysleksją.
 
Sylabowe potyczki 4
to ćwiczenia utrwalające umiejętności czytelnicze i ciekawe zabawy sylabowe. Ciekawa, a niekiedy wręcz intrygująca forma ćwiczeń zachęca dziecko do zabawy w „sylabowego detektywa”. Rozwiązując je należy:
 
odszukiwać zakodowane wyrazy i zdania
odpowiadać na zadane pytania
rozwiązywać zagadki logiczne.
Wszystko po to, aby pokazać dziecku, że czytanie jest atrakcyjne, niezbędne w codziennym życiu i daje mnóstwo satysfakcji.
 
Autorką serii „Sylabowe potyczki”
jest Olga Wielińska-Jachymiak, która jako neurologopeda i fizjoterapeuta prowadzi terapię dzieci z różnymi deficytami rozwojowymi. Zawarte w książeczkach ćwiczenia opracowano w oparciu o bogate, wieloletnie doświadczenia autorki.
 
Sylabowe potyczki
jako atrakcyjna pomoc edukacyjna z pewnością przydadzą się w przedszkolach i szkołach, jak też w gabinetach oraz poradniach pedagogicznych i terapeutycznych. Sprawdzą się w trakcie zajęć wyrównawczych i w edukacji domowej.
 
 
 
 

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store