61 815 20 40

94 373 13 35

Informacje o produkcie

Książeczka PUS - Od kropki do kodu 1. Ćwiczenia wprowadzające do kodowania

Książeczka PUS - Od kropki do kodu 1. Ćwiczenia wprowadzające do kodowania
21,50 zł brutto 17,48 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Książeczka PUS - Od kropki do kodu 1

Książeczka ta jest świetną propozycją dla dzieci w wieku 6-8 lat, lubiących łamigłówki i chętnie rozwiązujących zadania, w których zachodzą reguły i analogie. Tego typu zadania pozwalają bowiem na ciekawe wprowadzenie dzieci w zagadnienia związane z programowaniem. 
Zawarte w tej książeczce ćwiczenia
utrwalają kierunki, wprowadzają w świat sekwencji oraz pozwalają na zapoznanie się z układem współrzędnych. Wszystko to dzieje się poprzez ciekawe zabawy z kolorami i strzałkami.
 
Kodowanie i elementy programowania
obecnie w szerokim zakresie włączane są w codzienną edukację szkolną, a nawet przedszkolną. Zaproponowane w książeczce Od kropki do kodu 1 uniwersalne zadania mogą być ciekawym materiałem uzupełniającym zajęcia z tego zakresu. Mogą także stanowić inspirację dla nauczyciela.
 
Od kropki do kodu 1 
to taki tytuł w serii PUS, który doskonale nadaje się do pracy i zabawy w domu. Ze względu na konieczność przeliczania, odnajdywania się w przestrzeni i określania kierunków przy rozwiązywaniu zadań, a tym samym jednoczesne ćwiczenie uważności, spostrzegawczości i logicznego myślenia, jest interesującą propozycją również w biblioteczce terapeuty.
 
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store