Informacje o produkcie

Tęczowa Mata z otworami

Tęczowa Mata z otworami
240,00 zł brutto 195,12 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Tęczowa Mata Animacyjna z otworami
 
Tęczowa Mata z otworami daje nowe możliwości zabaw. Znakomicie wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo - ruchowej, ćwiczy refleks i spostrzegawczość, równocześnie umożliwia czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.
Mata wykonana jest z wytrzymałego, wodoodpornego materiału łatwego do utrzymania w czystości, dzięki czemu nadaje się do korzystania na zewnątrz jak i w pomieszczeniach.
Mata obszyta jest tęczową taśmą wzmacniającą, wyposażona jest w 16 wzmacnianych uchwytów, które poszerzają wachlarz animacji i zabaw, możemy matę rozłożyć na ziemi bądź trzymać w powietrzu, dzięki dodatkowym otworom na brzegach maty i plastikowym szpilkom łatwo przymocujemy matę do podłoża. 
Kolorystyka maty układa się w barwną tęczę, a na każdym kolorze znajdują się dwa otwory, każdy o średnicy 30 cm, obszyty kolorową lamówką.
Przez otwory można przechodzić, skakać, chować się pod matą, "nurkować", celować piłką, możliwości wykorzystania jest bardzo dużo, mata inspiruje nawet najbardziej znudzonych uczestników zabawy:)
 
Materiał: barwny, wytrzymały
 
Kolorystyka: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy
 
Uchwyty: 16 (tęczowe)
 
Zestaw zawiera:
 
- Matę o wymiarach 100 cm x 300 cm z 12 otworami o średnicy 30 cm
 
- 6 plastikowych szpilek
 
- Praktyczny pokrowiec 
 

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store