61 815 20 40

94 373 13 35

Informacje o produkcie

MPP Chemia, kl. 7-8 - licencja dla nauczyciela

MPP Chemia, kl. 7-8 - licencja dla nauczyciela
850,00 zł brutto 691,06 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Multimedialne Pracownie Przyrodnicze to sprawdzony merytorycznie materiał do nauki przy użyciu tablicy multimedialnej, przy pomocy którego przeprowadzisz ciekawe lekcje w szkole podstawowej oparte o zgodne z podstawą programową zasoby interaktywne.

Chemia dla klas VII-VIII szkoły podstawowej to m.in.:
 
11 zagadnień
 
33 lekcje (po 11 lekcji „Powtórz wiedzę”, „Czas na test” i „Sprawdź się”)
 
696 ekranów, 481 zadań, 17 filmów, 69 symulacji, 27 obiektów 3D
 
11 gier dydaktycznych
 
4 plansze interaktywne
 
zestaw plansz do aktywizacji klasy przy tablicy interaktywnej wraz z przewodnikiem metodycznym
Zestaw zawiera 3 licencje dla nauczycieli (3 użytkowników może korzystać z niego jednocześnie). Jeśli chcesz, aby Twoi uczniowie pracowali z zasobami MPP indywidualnie (np. poprzez zlecanie im prac domowych przy pomocy platformy Dzwonek.pl), to zachęcamy do odwiedzenia strony www.natablice.pl, gdzie znajduje się cennik licencji z dostępem do lekcji „Sprawdź się” z zestawów MPP.

Szukasz sprawdzonego merytorycznie, interaktywnego materiału do nauki przy użyciu tablicy multimedialnej? Multimedialne Pracownie Przedmiotowe to doskonały pomysł na ciekawe lekcje w szkole podstawowej oparte o zgodne z podstawą programową zasoby, które zostały wypełnione zróżnicowanymi ćwiczeniami, symulacjami, filmami oraz grami edukacyjnymi!
 
Pełna wersja materiału przygotowanego przez uznanego wydawcę edukacyjnych materiałów cyfrowych, zawiera 11 zagadnień zgodnych z nową podstawą programową, a także dodatki stworzone z myślą o wspólnej pracy przy tablicach interaktywnych. Są to gry edukacyjne takie jak: memo i quizy, „tablice wiedzy”, a także kilkanaście wirtualnych plansz aktywizujących uczniów do wspólnej pracy, które funkcjonują pod nazwą „Razem na tablicy!”. Każde z zagadnień zostało dodatkowo podzielone na trzy typy lekcji: „Powtórz wiedzę”, „Czas na test” i „Sprawdź się”.

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store