Informacje o produkcie

Kreatywna Mata Edukacyjna Mapa Świata (do malowania)

Kreatywna Mata Edukacyjna Mapa Świata (do malowania)
239,00 zł brutto 194,31 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Kreatywna Mata Edukacyjna Mapa Świata AKSON (do malowania)


Rewelacja na rynku animacyjnym oraz pedagogiki zabawy - Kreatywna Mata Edukacyjna MAPA ŚWIATA AKSON ! Z tą matą nauka będzie jeszcze przyjemniejsza i łatwiejsza. Mata z kolorowym nadrukiem poszczególnych kontynentów daje nowe możliwości w nauce poprzez zabawę.
Mata wykonana jest z najlepszej jakościowo tkaniny na rynku. Tkanina ta jest mocna i wytrzymała. Nadruk na mapie jest barwny i trwały.
Kredki renomowanej, amerykańskiej firmy Crayola są łatwo spieralne, dzięki czemu można prosto i szybko usunąć kolorowe malunki z użyciem niewielkiej ilości wody lub w pralce w 30°C. Wyprana mata schnie bardzo szybko.
Mimo, iż usunięcie malunków jest bardzo łatwe i nie wymaga większego trudu to jednak same malunki są trwałe, estetyczne, a przede wszystkim dobrze widoczne podczas zajęć. Dzięki 8-śmiu intensywnym kolorom kredek, pomalowana mata bogactwem swoich kolorów będzie przyciągać wzrok, wzbudzać zainteresowanie i zaciekawienie wszystkich uczestników zabawy.
Ponadto mata posiada 12 uchwytów, które pozwalają na szereg zabaw, rozwija refleks, koordynację, umożliwiając czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.
Mata kreatywna posiada 12 uchwytów wykonanych z wytrzymałej taśmy nośnej, wzmocniony taśmą oraz potrójnym szwem brzeg maty.
Do maty dołączony jest praktyczny pokrowiec.
W zestawie:
Mata kreatywna AKSON, wymiary elipsy 145 cm x 110 cm
Praktyczny pokrowiec 
Komplet kredek spieralnych marki Crayola 8 kolorów
 
 

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store