Informacje o produkcie

Godzina wychowawcza - Zestaw interaktywnych ćwiczeń

Godzina wychowawcza - Zestaw interaktywnych ćwiczeń
1 250,00 zł brutto 1 190,48 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Interaktywne lekcje wychowawcze z wykorzystaniem tablicy multimedialnej?
Ważne społecznie tematy, które absorbują współczesną młodzież każdego dnia? Możliwość wywołania dyskusji, zaangażowania uczniów w pracę grupową i indywidualną przy pomocy nowoczesnych technologii? Mamy to!
 
Zestaw MPP: Godzina wychowawcza powstał z myślą o młodzieży licealnej i uczęszczającej do starszych klas podstawowych. Dzięki tej pomocy dydaktycznej nauczyciel może w sposób ciekawy i merytoryczny omówić z uczniami zagadnienia dotyczące problemów współczesnego świata. Ma również szansę pomóc młodym ludziom w ukształtowaniu ich światopoglądu.
 
Pełna wersja produktu przygotowanego przez uznanego wydawcę edukacyjnych materiałów cyfrowych – firmę Learnetic SA – zawiera 30 tematów lekcyjnych, a także dodatki stworzone z myślą o wspólnej pracy przy tablicy interaktywnej. Są to gry edukacyjne, takie jak: memo i quizy, tablice wiedzy, a także kilkanaście wirtualnych plansz aktywizujących, które funkcjonują pod nazwą „Razem na tablicy!”. Multimedialne Pracownie Przedmiotowe to materiały dla pedagogów z pasją!
 
Godzina Wychowawcza dla dzieci od 12 roku życia to m.in.:
 
30 tematów lekcyjnych, dotykających takich zagadnień, jak: religijność, dojrzewanie, uzależnienia, mowa nienawiści, patriotyzm czy asertywność,
 
prawie 100 ćwiczeniowych zasobów interaktywnych (po 2 lub 3 do wykonania w klasie i jedna lekcja uczniowska na zagadnienie),
 
zestaw plansz do aktywizacji klasy przy tablicy interaktywnej,
 
przewodnik metodyczny dla nauczyciela, zawierający gotowe scenariusze lekcji i karty pracy,
 
przydatne dodatki w postaci tradycyjnych pomocy dydaktycznych.

Zestaw zawiera 3 licencje dla nauczycieli (3 użytkowników może korzystać z niego jednocześnie). Jeśli chcesz, aby Twoi uczniowie pracowali z zasobami MPP indywidualnie (np. poprzez zlecanie im prac domowych przy pomocy platformy Dzwonek.pl), to zachęcamy do odwiedzenia strony www.natablice.pl, gdzie znajduje się cennik licencji z dostępem do lekcji „Sprawdź się” z zestawów MPP.

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store