Informacje o produkcie

METODA DOBREGO STARTU – OD PIOSENKI DO LITERKI. CZĘŚĆ 2

METODA DOBREGO STARTU – OD PIOSENKI DO LITERKI. CZĘŚĆ 2
57,00 zł brutto 54,29 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

METODA DOBREGO STARTU – OD PIOSENKI DO LITERKI. CZĘŚĆ 2
Marta Bogdanowicz, Małgorzata Barańska, Ewa Jakacka 
 
Ten program Metody Dobrego Startu jest kontynuacją Od piosenki do literki - część 1. Zawiera materiał potrzebny do wprowadzenia 16 liter i dwuznaków – małych i wielkich.  
W skład zestawu wchodzą: podręcznik dla nauczyciela ze wskazówkami metodycznymi, scenariuszami zajęć i zapisami nutowymi piosenek, teczka dla dziecka z kartami pracy oraz płyta CD z piosenkami w dwóch wersjach: wokalno-instrumentalnej i instrumentalnej.
 
Od piosenki do literki - część 2 to program opracowany z myślą o dzieciach, które rozpoczęły naukę czytania i pisania, zarówno rozwijających się prawidłowo, jak i tych, u których występują różnego rodzaju niepełnosprawności. Z programu można więc korzystać, prowadząc zajęcia z najstarszymi przedszkolakami, w klasie pierwszej (także integracyjnej), w zespole korekcyjno-kompensacyjnym, szkole specjalnej, specjalistycznych ośrodkach szkolno-wychowawczych i terapeutycznych oraz zajęcia o charakterze nauczania indywidualnego.
 
Dzięki ćwiczeniom przedstawionym w tym programie u dzieci rozwijają się leżące u podstaw czytania i pisania funkcje: językowe, spostrzeżeniowe (wzrokowe, słuchowe, dotykowe i kinestetyczne) oraz motoryczne, a także właściwe ich współdziałanie.
 
Książka: A4, 80 stron
Teczka: A4, 64 karty
Płyty: 1CD
ISBN: 978-83-7134-355-1
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store