Informacje o produkcie

METODA DOBREGO STARTU – OD WIERSZYKA DO RYSUNKU DLA DZIECI 3–4-LETNICH

METODA DOBREGO STARTU – OD WIERSZYKA DO RYSUNKU DLA DZIECI 3–4-LETNICH
40,00 zł brutto 32,52 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

METODA DOBREGO STARTU – OD WIERSZYKA DO RYSUNKU DLA DZIECI 3–4-LETNICH
Marta Bogdanowicz, Małgorzata Barańska, Ewa Jakacka
 
Jest to program Metody Dobrego Startu dla dzieci w wieku przedszkolnym (3- i 4-letnich), który wszechstronnie wspomaga ich rozwój psychoruchowy i przygotowuje do nauki pisania. Oparty został na materiale nieliterowym (24 abstrakcyjne wzory ułożone według stopnia trudności).
 
Ćwiczenia-zabawy przedstawione w tym programie można stosować w celu profilaktyki niepowodzeń szkolnych (przez korygowanie zaburzeń funkcji wzrokowo-przestrzennych, słuchowo-językowych, ruchowych oraz ich współdziałania), kształtowania lateralizacji oraz orientacji w schemacie ciała i w przestrzeni.
 
Publikacja składa się w dwóch teczek. W zestawie pomocy dydaktycznych znajdują się wzory, kolorowe ilustracje oraz broszura ze wskazówkami metodycznymi. Natomiast w teczce dla dziecka są karty pracy: po trzy do każdego wzoru. Zostały one przygotowane w sposób odpowiedni dla małych dzieci: zawierają duże elementy, których ilość na jednej karcie jest niewielka, co ułatwia dziecku ich postrzeganie oraz pracę w ich wykorzystaniem.
 
Teczka dla ucznia: A4, 72 karty
Teczka dla nauczyciela: A6, 16 stron/zeszyt/, 24 karty, 12 kolorowych plansz
ISBN978-83-7134-290-5 (Ćwiczenia)
ISBN978-83-7134-289-9 (Zestaw pomocy dydaktycznych)

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store