Informacje o produkcie

Cyrkiel do tablic magnetycznych z trójnogiem

Cyrkiel do tablic magnetycznych z trójnogiem

Rodzaj cyrkla

87,00 zł brutto 70,73 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Cyrkiel do tablic magnetycznych z trójnogiem

 

Cyrkiel wyposażony jest w bolec (tępo zakończony) służący do odmierzania odcinków wymienny na trójnóg z przyssawkami

Cyrkiel ma zamocowane magnesy neodymowe /bardzo mocne/, które gwarantują doskonałą przyczepność do tablic szkolnych.

 

 

Cyrkiel na kredę jest przeznaczony do klas  wyposażonych w zielone tablice magnetyczne (do pisaniakredą). Wykonany jest z drewna liściastego. Ramiona cyrkla połączone są w taki sposób, aby łatwo można regulować rozstaw ramion przyrządu. Jedno ramię ma metalowy uchwyt na kredę, na drugim można wymiennie oprawić metalowy bolec np.; do odmierzania odcinków  lub trójnóg do cyrkla z przyssawkami.

Wymiary: 485 x 40 x 20 /mm/


Cyrkiel na pisak jest przeznaczony do klasopracowni wyposażonych we wszystkiego rodzaju tablice typu białego (suchościerne). Uchwyt cyrkla przeznaczony jest do mocowania standardowych pisaków używanych w szkołach. Cyrkiel posiada magnesy umożliwiające przymocowanie go do tablicy magnetycznej. Cyrkiel wyprodukowany jest z drewna liściastego. Ramiona są połączone śrubą zamkową z nakrętką motylkową. Jedno ramię ma metalowy uchwyt na jednonóg z gumkowymi, drugie (podójnie łamane).
Wymiary: 485 x 40 x 20 /mm/

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ścienna plansza szkolna do biologii i przyrody przedstawiająca najpopularniejsze motyle występujące w Polsce. Osobno wyszczególniono motyle chronione.

Ścienna plansza szkolna do biologii i przyrody przedstawiająca najpopularniejsze owady występujące w Polsce. Osobno wyszczególniono owady chronione.


© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store