Informacje o produkcie

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM DLA KL. 8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ [CZĘŚĆ 2] LIRYKA, DRAMAT

Autor: Grażyna Małgorzata Nowak
CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM DLA KL. 8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ [CZĘŚĆ 2] LIRYKA, DRAMAT
62,00 zł brutto 59,05 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM DLA KL. 8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ [CZĘŚĆ 2] LIRYKA, DRAMAT
Grażyna Małgorzata Nowak 

Czytanie ze zrozumieniem dla klasy 8 - część 2  to wybór testów sprawdzających umiejętność rozumienia czytanego tekstu. 
Ćwiczenia zostały przygotowane w oparciu o fragmenty utworów literackich, wybranych z wykazu lektur obowiązkowych nowej podstawy programowe języka polskiego z 2017 roku - klasa VIII.
Praca z testami ma na celu kształtowanie i rozwijanie zdolności rozumienia tekstu oraz doskonalenie umiejętności koncentracji, które są konieczne na każdym etapie edukacyjnym.
Materiał został podzielony według rodzajów literackich: epika, liryka, dramat - dzięki temu uczeń rozwija zdolność rozumienia tekstów o zróżnicowanej strukturze.
Część I zawiera testy oparte na utworach epickich, natomiast w Części 2 uczeń ćwiczy rozumienie wierszy i tekstów dramatycznych.
Testy posiadają oddzielne karty z odpowiedziami i punktacją, co umożliwia wykorzystanie ćwiczeń zarówno podczas zajęć - w szkole, jak i w trakcie indywidualnej pracy ucznia w domu.
 
O autorce:
Grażyna Małgorzata Nowak - polonistka z pasją, egzaminator OKE, nauczyciel dyplomowany z ponad dwudziestoletnim stażem. Czytanie ze zrozumieniem dla siódmoklasistów oraz ośmioklasistów jest efektem jej wieloletnich doświadczeń dydaktycznych i chęci stworzenia aktualnej (opartej na najnowszej podstawie programowej), przydatnej pomocy dla uczniów i nauczycieli.
ISBN: 978-83-65423-53-5
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store