61 815 20 40

94 373 13 35

Informacje o produkcie

Kolorowy świat odpadów - gra edukacyjna planszowa

Kolorowy świat odpadów - gra edukacyjna planszowa
85,00 zł brutto 69,11 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Celem gry jest pokazanie dzieciom i nauczenie ich prawidłowego postępowania z odpadami oraz wskazanie nieekologicznych nawyków, których powinny unikać.
W trakcie gry uczestnicy natrafiają na scenki przedstawia- jące pozytywne lub negatywne zachowania dotyczące odpadów. Reguły gry wymuszają opisywanie przez dzieci cech pozytywnego zachowania, za co są nagradzane. W przypadku, gdy gracz nie potrafi prawidłowo opisać danego zachowania nie może skorzystać z nagrody dopóki nie odnajdzie opisu scenki w Książeczce edukacyjnej dołączonej do gry i nie opisze obrazka prawidłowo. Analo- gicznie odbywa się w przypadku zachowań negatywnych. Tak skonstruowane reguły gry powodują, że dzieci szybko zdobywają nowe wiadomości i chętnie uczą się by wygrać z innymi uczestnikami.
Plansza po rozłożeniu ma wymiary 60 x 42 cm i wykonana została z grubej tektury. Twarde i wytrzymałe pudełko ma wymiary 31,7 x 22,7 x 3,0 cm.
Gra zawiera książeczkę edukacyjną wraz z instrukcją oraz 4 pionki i jedną kostkę do gry.
Z myślą o ochronie środowiska świadomie zrezygnowano z lakierowania wydruków, pakowania pionków i kostki w foliowe woreczki, oraz foliowego opakowania pudełka.

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store