Informacje o produkcie

Baby Blocks klocki w torbie 30 el.

Baby Blocks klocki w torbie 30 el.
53,00 zł brutto 43,09 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Baby Blocks klocki w torbie 30 el.

Charakterystyczną cechą klocków Baby Blocks jest ich rozmiar - bezpieczny i odpowiedni dla najmniejszych rączek, a dzięki temu montaż i demontaż budowli jest prosty i nie wymaga dużej siły i precyzji.
Przy pomocy klocków Baby Blocks dzieci mogą tworzyć  rozmaite budowle, figury, zwierzęta i samochody. Dołączone do zestawu naklejki urozmaicą zabawę. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości, trwałych, certyfikowanych materiałów, bezpiecznych dla najmłodszych. Klocki mają gładką powierzchnię jak również nie posiadają ostrych kantów i krawędzi.
 
Zabawa Klockami Baby Blocks firmy Wader pobudza wyobraźnię i kreatywność dzieci, rozwija ich umiejętności manualne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. Różnobarwne elementy świetnie się sprawdzą jako narzędzie do nauki podstawowych kolorów i pierwszych lekcji liczenia. Oprócz budowania, ciekawym zajęciem dla malucha może być sortowanie klocków wg kolorów czy kształtów, wrzucanie ich i wyjmowanie z pudełka.
Zestaw zapakowany jest w praktyczną torbę, która ułatwi przechowywanie wszystkich elementów. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości, trwałych, certyfikowanych materiałów, bezpieczny dla dzieci.

Opis zestawu:
- zestaw 30 kolorowych klocków o rozmiarach odpowiednich i bezpiecznych dla najmłodszych dzieci
- do zestawu dołączone są kolorowe i ciekawe naklejki na klocki
- bardzo łatwy system montażu
- klocki zapakowane w atrakcyjną, poręczną torbę
- produkt wykonany z wysokiej jakości, trwałych, bezpiecznych, certyfikowanych materiałów
- klocki przeznaczone dla dzieci 1+ 
 
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store