61 815 20 40

94 373 13 35

Informacje o produkcie

Leśny savoir-vivre, czyli tak należy WDS

Leśny savoir-vivre, czyli tak należy WDS
169,00 zł brutto 137,40 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

 
Leśny dekalog - 10 podstawowych zasad prawidłowego zachowywania się człowieka na terenie obszarów leśnych. Dziesięć grzechów, które ludzie najczęściej popełniają podczas pobytu w lesie, tu ukazanych w aspekcie właściwych zachowań, które wpajane od dziecka pozwolą na ugruntowanie pozytywnych zachowań w naturalnym środowisku leśnym.
 
Plansza adresowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz do wczesnoszkolnego etapu nauczania. Jednocześnie dostępny jest zakazowy odpowiednik w formie siostrzanej planszy pt. Leśny savoir-vivre - czego w lesie nie wolno adresowany do uczniów starszych z przesłaniem:
Tego czego nie wpoimy Jasiowi w postaci zasad prawidłowego zachowania się - Janowi będziemy musieli zwizualizować w postaci zakazów.
 
 
Dane techniczne:
Plansza gotowa do zawieszenia - zaopatrzona w tasiemki do przechowywanie w stanie zwiniętym.
Oprawa planszy półwałki drewniane w systemie WDS > 10 lat gwarancji jakości.
Rozmiar planszy po rozwinięciu: 120 cm x 90 cm.
Nadruk na tkaninie banerowej - wyjątkowo trwały.
Waga planszy: ok. 1,2 kg      
 
 
Powierzchnia planszy zmywalna, nie daje odbić światła oraz mechanicznie nie zagina się tak trwale, jak w przypadku plansz foliowanych. Można ją eksponować i nie traci na czytelności, nawet w miejscach o bardzo dużym nasłonecznieniu. Planszę zwiniesz, rozwiniesz, zawiesisz jak klasyczną mapę. Końcówki wałków zabezpieczone zatyczkami dodatkowo skręcanymi wzdłużnie.

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store