61 815 20 40

94 373 13 35

Informacje o produkcie

CZŁOWIEK ŚRODOWISKO ZALEŻNOŚCI WDS

CZŁOWIEK ŚRODOWISKO ZALEŻNOŚCI WDS
169,00 zł brutto 137,40 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Człowiek - Środowisko – Zależności,  to unikalna na rynku pomocy szkolnych wielkoformatowa  plansza  z zakresu ekologii, powiększająca arsenał środków dydaktycznych do nauczania metodami aktywnymi.
 
Intencją Pomysłodawczyni, było stworzenie zaczynu do wielowątkowej dyskusji na temat alternatyw naszego  funkcjonowania w szeroko pojętym  środowisku.
 
 Z jednej strony nieuchronność szeregu zjawisk przyrodniczych mogących mieć decydujący  wpływ na nasze „być albo nie być”  w formule mapy mentalnej, została zestawiona z paletą przykładowych czynników, które powinniśmy kreować, aby rozwój gatunku ludzkiego odbywał się z  poszanowaniem  odwiecznych praw przyrody.
 
 Im dalej od geometrycznego środka plansz planszy – serca – tym nasz wpływ na czynniki środowiska zmniejsza się ale nie oznacza to, że nie możemy tu podjąć świadomych działań,  aby ten wpływ w negatywnym jego wymiarze – minimalizować.
 
Przykłady zebrane na planszy, nie wyczerpują tematów  stanowiąc jedynie inspirację do twórczych  poszukiwań,  generujących  potrzebę nieustannego świadomego  pogłębianie wiedzy o naturalnym środowisku człowieka.
 
DANE TECHNICZNE:
wałki drewniane w systemie WDS
Rozmiar planszy po rozwinięciu: 120 cm x 85 cm
Nadruk na tkaninie banerowej odporny na czynniki zewnętrzne. Plansza nie odbija światła jak plansze foliowane, można ją zatem eksponować nawet w miejscach o bardzo dużym nasłonecznieniu. Plansza zwija się na wałkach tak jak tradycyjna mapa. 

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store