61 815 20 40

94 373 13 35

Informacje o produkcie

Matematyka klasa 4-5: Ćwiczenia dopasowane do podręczników Nowa Era, WSiP, GWO - Baza prac domowych

Matematyka klasa 4-5: Ćwiczenia dopasowane do podręczników Nowa Era, WSiP, GWO - Baza prac domowych
890,00 zł brutto 723,58 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Ćwiczenia dopasowane do podręczników Nowa Era, WSiP, GWO
Licencja otwarta dla szkoły na okres 36 miesięcy.

Gotowe ćwiczenia multimedialne odpowiadające całemu programowi zajęć dla szkoły podstawowej!

Baza Prac Domowych MATEMATYKA, klasa 4-5
Liczba lekcji: 320
Liczba zadań: 960
 
To obszerny zbiór zestawów prac domowych w postaci multimedialnych i interaktywnych ćwiczeń. Nie są to jednak przypadkowe zadania, a specjalnie przygotowany pakiet, który odpowiada programowi zajęć i tematom w podręcznikach wszystkich wiodących wydawnictw.
Gotowe ćwiczenia zawarte w Bazie Prac Domowych to przede wszystkim olbrzymia oszczędność czasu nauczyciela, a także zdecydowanie bardziej atrakcyjna i skuteczna forma nauczania dzięki wykorzystaniu interaktywnych zasobów, które najlepiej odpowiadają percepcji współczesnego ucznia.
Program Baza Prac Domowych powstał jako obszerny zbiór gotowych prac domowych, jednak sprawdzi się również jako forma powtórzenia wiadomości przed sprawdzianem lub jako baza do zajęć metodą odwróconej klasy. Regularna praca z produktem pozwala na utrwalenie wiadomości z danego działu i usamodzielnienie ucznia w rozwiązywaniu zadań z danego przedmiotu.

Dzięki platformie Dzwonek.pl pedagog szybko i łatwo zada pracę domową oraz otrzyma automatyczny raport.
Interaktywne ćwiczenia to bardziej aktywna i skuteczna forma nauczania. Świetnie sprawdzą się także jako forma powtórzenia wiadomości lub baza do zajęć metodą odwróconej klasy.
Dzięki bezpłatnej platformie Dzwonek.pl nauczyciel może pracować na dowolnym urządzeniu multimedialnym, a pracę domową zleci zaledwie kilkoma kliknięciami. Dodatkowym atutem są automatyczne raporty pozwalające sprawdzać prace uczniów.

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store