Informacje o produkcie

Ekomatik w edukacji przedszkolnej

Ekomatik w edukacji przedszkolnej
849,00 zł brutto 690,24 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

To pomoc dydaktyczna dedykowana nauczycielom pracującym z dziećmi przedszkolnymi. Przygotowuje ucznia do życia w świecie przyszłości, gdzie ważna jest nie tylko wiedza, ale i rozwijanie nieszablonowego myślenia, osobowości oraz zdolności motorycznych.
 
Ekomatik kształtuje umiejętności w obszarze edukacji matematycznej oraz programowania, nie pozbawiając nauczyciela możliwości realizowania podstawy programowej przy jednoczesnym nieszablonowym uczeniu i wzbudzeniu entuzjazmu u dzieci. Rozbudza osobowość, ciekawość i wyobraźnię, a dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów i stonowanych kolorów nie prowadzi do przebodźcowania. Dzięki jego pomocy łatwo stwarzać sytuacje problemowe, w których ważne jest znalezienie problemu, jego rozwiązanie i sprawdzenie znalezionego rozwiązania.
 
Ekomatik pokazuje, że matematyka nie musi być nudna, a kolorowe, drewniane klocki są przyjemnym sposobem na naukę przez zabawę. To holistyczna pomoc dydaktyczna odpowiadająca na potrzeby rozwijania kompetencji przyszłości.
Naukowe opracowanie przez prof. UP Henryka Kąkola potwierdza jego wartość dydaktyczną oraz innowacyjne podejście do edukacji.
Produkt przygotowany w duchu zero-waste.
 
Zawartość:
drewniane pudełko zawierające specjalne siatki, podkładki, drewniane klocki w różnych kolorach, 
kostki do gry,
modele brył i figur płaskich, 
klocki-miarki,
aplikacja zawierająca przewodnik metodyczny zawierający scenariusze zajęć w formacie PDF, prezentacje multimedialne oraz testy kompetencji. 
UWAGA - Aplikacja dostępna od marca 2023 r. 

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store