Informacje o produkcie

Co jest nie tak? Czy tak się może zdarzyć? Dlaczego to niemożliwe? Zestaw 3 publikacji.

Co jest nie tak? Czy tak się może zdarzyć? Dlaczego to niemożliwe? Zestaw 3 publikacji.
96,00 zł brutto 91,43 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Ćwiczenia rozwijające myślenie przyczynowo-skutkowe
 
TO LOGICZNE! – kolekcję tworzy 5 książek autorstwa Amandy Hopkins, które uczą dostrzegać i analizować zależności przyczynowo-skutkowe, a także wskazywać absurdalność, nierealność lub niesamowitość różnych sytuacji. To doskonały trening logicznego myślenia!
 
W skład pakietu wchodzą:

Co jest nie tak? Ćwiczenia rozwijające zdolność logicznego myślenia to książka ucząca dostrzegać i wskazywać nierealność różnych sytuacji i przedmiotów. Patrząc na zdjęcia i odpowiadając na pytania, dziecko musi powiedzieć, co na zdjęciu nie pasuje, co jest dziwne. W książce przedstawiono 57 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla dziecka. Na stronach nieparzystych znajdują się pytania i polecenia, które czyta dorosły (nauczyciel, terapeuta, rodzic) pracujący z uczniem.

Czy tak się może zdarzyć? Ćwiczenia rozwijające zdolność logicznego myślenia. To książka o osobach, zwierzętach, rzeczach, miejscach i zachowaniach wyjątkowych, niecodziennych, występujących rzadko. Patrząc na zdjęcia i odpowiadając na pytania, dziecko dostrzega niesamowitość tego, co zostało przedstawione na zdjęciach. W książce przedstawiono 57 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla dziecka. Na stronach nieparzystych znajdują się pytania i polecenia, które czyta dorosły (nauczyciel, terapeuta, rodzic) pracujący z uczniem.

Dlaczego to niemożliwe? Ćwiczenia rozwijające zdolność logicznego myślenia. To książka ucząca dostrzegać i wskazywać absurdalność i nierealność różnych sytuacji, przedmiotów, elementów przyrody i wyglądu ludzi. Patrząc na fotografie i odpowiadając na pytania, dziecko musi powiedzieć, który element zdjęcia jest nierealny i dlaczego. W książce przedstawiono 57 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla dziecka. Na stronach nieparzystych znajdują się pytania i polecenia, które czyta dorosły (nauczyciel, terapeuta, rodzic) pracujący z uczniem.
 
Autor Hopkins Amanda
Objętość 3x 120 stron
Kolekcje produktów To logiczne!
Format B5
Oprawa Miękka
 
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Autorki: Mariola Czarnkowska, Anna Lipa, Paulina Wójcik-Topór

 
 
Ćwiczenia rozpoznawania i nazywania uczuć okazywanych w różnych sytuacjach społecznych

Autorka: Anna Jarosz-Bilińska

Autorka: Anna Jarosz-Bilińska


© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store