Informacje o produkcie

Labdisc Uniwersalny - 13 czujników, cyfrowe laboratorium

Labdisc Uniwersalny - 13 czujników, cyfrowe laboratorium
3 340,00 zł brutto 2 715,45 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Labdisc Uniwersalny

Cyfrowe, mobilne laboratorium Środowisko
- 13 wbudowanych czujników
- Wbudowana pamięć
- Zasilanie akumulatorem
- Gotowe scenariusze lekcji

Cyfrowe, mobilne laboratorium Labdisc Uniwersalny to dysk o średnicy 13,2 cm z wbudowanymi 13 czujnikami (oraz portem uniwersalnym). Dzięki wbudowanemu akumulatorowi oraz wewnętrznej pamięci, pozwala na przeprowadzenie doświadczeń z różnych przedmiotów, zarówno w klasie, jak i w plenerze. Wyniki dokonywanych pomiarów mogą być obserwowane przez uczniów bezpośrednio na wyświetlaczu dysku, a także przy użyciu oprogramowania GlobiLab na komputerze (Windows, MAC, Linux) lub tablecie (iOS, Android). Dane z doświadczeń przeprowadzonych bez połączenia z komputerem czy tabletem zostają zapisane w pamięci Labdisc. Po powrocie do szkoły dane można przesłać do komputera.
 
Wbudowane czujniki
Dzięki Labdisc Uniwersalny uczniowie mogą wykonywać następujące pomiary: pomiar napięcia i natężenia, prądu, jasności światła, ciśnienia, temperatury, pH, odległości, wilgotności, poziomu hałasu, fali dźwiękowej oraz współrzędnych GPS i prędkości.
 
Labdisc Środowisko to niewielkie urządzenie o ogromnych możliwościach: bezprzewodowe przesyłanie danych, duża pamięć (1 000 000 próbek), wysoka częstotliowść pobierania danych (100 000 próbek na sekundę) sprawia, że uczniowie badają otaczający ich świat z zaangażowaniem i przyjemnością.
Labdisc Uniwersalny wyposażony jest w GPS, dzięki któremu wyniki pomiarów i eksperymentów można nanosić na Mapy Google.


Labdisc Środowisko
 
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store