Informacje o produkcie

Podłoga Interaktywna FunFloor PRZEDSZKOLE

Interaktywny pisak i 230 gier w pakiecie - NaukaPisania, EDU, FUN, EKOLOGIA , ANGIELSKI
Podłoga Interaktywna FunFloor PRZEDSZKOLE

Wersja

13 600,00 zł brutto 11 056,91 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Interaktywna Podłoga FunFloor EDU stworzona z myślą o szkołach i przedszkolach kładących nacisk na edukację w nowoczesny i atrakcyjny sposób. FunFloor EDU wyposażony jest w 210 gier: po 50 gier z Pakietu FUN oraz z Pakietu EDU, 10 gier ekologicznych oraz 100 gier, które w przyjemny sposób uczą podstaw języka angielskiego. Lampa o jasności 3200 ANSI bardzo dobrze sprawuje się w warunkach normalnego użytkowania w salach lekcyjnych, świetlicach i w przedszkolach. FunFloor jest doskonałym rozwiązaniem wspomagającym naukę na wczesnym etapie edukacji zaczynając od nauki literek, cyferek, owoców, zwierząt. Zajęcia edukacyjne przeplatane z grami tworzącymi Pakiet FUN sprawiają, że nauka jest niezwykle ciekawa i angażująca wszystkie dzieci.

Zawartość zestwu:
Urządzenie 
Pilot
Pisak interaktywny (1 szt.)
Instrukcja obsługi
Uchwyt sufitowy
Elementy montażowe
230 gier w pakiecie - nauka NP (20), EDU (50), EKOLOGIA (10), ANGIELSKI (100) oraz zabawa FUN (50)
 

Pakiet EDU stworzony został w oparciu o podstawę programową Ministra Edukacji Narodowej. Stanowi on rewolucyjne narzędzie, które pomaga dzieciom odkrywać świat w atrakcyjny sposób. To niezwykła skarbnica wiedzy, zawierająca aż 50 gier edukacyjnych. Każda gra to nowa przygoda, pełna ciekawostek i wspaniałych możliwości nauki. To nie tylko ilość, to przede wszystkim jakość, której celem jest rozbudzanie ciekawości i pasji do zdobywania wiedzy.

Pakiet FUN Gry zostały skonstruowane w taki sposób, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Interaktywna Podłoga FunFloor nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu na niewielkiej przestrzeni jesteśmy w stanie zapewnić różnorodną zabawę jak np. przeciąganie liny, kręgle, odkrywanie skarbów. Pakiet FUN to pełna paleta emocji, która ożywi każde wydarzenie oraz zachęci do ruchu i integracji. Gry zespołowe, takie jak np. piłka nożna, stworzą niezapomniane chwile, zarówno na imprezach integracyjnych, jak i podczas spontanicznej zabawy w gronie przyjaciół.

Pakiet Ekologia: zabawa, edukacja, ochrona środowiska
Pakiet Ekologia to podróż w świat dbania o planetę, budująca świadomość ekologiczną od najmłodszych lat. Przygotowany z myślą o edukacji przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Ten pakiet to klucz do zrozumienia, jak możemy chronić naszą planetę.
 
Pakiet Język Angielski: odkrywaj świat bez ograniczeń
W świecie, gdzie angielski staje się kluczem do globalnej komunikacji, nauka tego języka nie musi być monotonna. Pakiet Język Angielski to podróż przez fascynujący świat słów, fraz i emocji. Przygotowany przez doświadczonych filologów i pedagogów jest idealnym towarzyszem zarówno dla przedszkolaków, jak i uczniów szkół podstawowych.

Pakiet Nauka Pisania: przygoda z literami
W drodze do opanowania sztuki pisania, każda kreska, każdy ślad ma ogromne znaczenie. Właśnie dlatego przedstawiamy Pakiet Nauka Pisania, stworzony specjalnie dla ostatnich grup przedszkolnych i pierwszych klas szkoły podstawowej. Ale co sprawia, że nasz pakiet jest wyjątkowy?
Ćwiczenia dostosowane do maluchów. W nauce pisania kluczowe jest przyzwyczajenie ręki do precyzyjnego kreślenia linii, wzorów i kształtów. Pakiet Nauka Pisania nie tylko to uwzględnia, ale robi to w sposób wyjątkowy. Dzieci uczą się rozpoznawania liter z alfabetu, ale także rozwijają sprawność rąk, co stanowi solidną podstawę dla precyzyjnej pisarskiej kreski. Interaktywne pisaki To, co wyróżnia nasz pakiet, to interaktywne pisaki. Dzięki nim nauka staje się zabawą pełną interakcji oraz wspierają rozwój motoryki. Dzieci poprzez różnorodne ćwiczenia mają okazję kształtować swoje umiejętności manualne. Precyzyjne ruchy, które są wymagane do prawidłowej obsługi pisaka, rozwijają zdolności motoryczne, wpływając korzystnie na późniejsze umiejętności pisania. Interaktywne pisaki to nie tylko narzędzia, to magiczne różdżki, które przyciągają uwagę, pobudzają kreatywność i rozwijają umiejętności.

--
Mata poliwinylowa (opcja dodatkowa) 
Jesli nie masz jasnego podłoża proponujemy białą, rozwijaną matę poliwinylową, która podkreśli kolory wyświetlonego obrazu. Dzięki niej obraz jest wyraźniejszy i lepiej widoczny. 
Wymiar: 200 cm x 270 cm.
Matę łatwo utrzymać w czystości, wykonania jest z materiału zmywalnego. 

-----------------------------------------------------
Dane techniczne:
JASNOŚĆ PROJEKTORA: 3200 ANSI
210 GIER: EDU (50), FUN (50), EKO (10), ENG (100)
MODUŁ WI-FI
DOSTĘP DO YOUTUBE
DOSTĘP DO GOOGLE
WBUDOWANE GŁOŚNIKI
AKTUALIZACJE ONLINE
AUTOMATYCZNY TRYB GIER
OBSŁUGA ZA POMOCĄ PILOTA
ŁATWY MONTAŻ: SUFIT / ŚCIANA

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store