Informacje o produkcie

Pewny start POZIOM D. Zestaw kart pracy i ćwiczenia SPE (6 publikacji)

Pewny start POZIOM D. Zestaw kart pracy i ćwiczenia SPE (6 publikacji)
527,00 zł brutto 501,90 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Pewny start POZIOM D Zestaw
Podział serii na 8 poziomów - od A do H - zapewnia kompletny materiał na każdy rok szkolny i wygodną pracę z każdym uczniem. Dzięki serii dzieci i nastolatki z SPE mogą po raz pierwszy korzystać z zestawów książek i zeszytów ćwiczeń podobnie jak neurotypowi rówieśnicy. Wraz z rozwojem uczniów zmienia się tematyka i grafika materiałów na kolejnych poziomach serii.
Koniec z traceniem czasu na szukanie materiałów w wielu źródłach. Do realizacji każdego tematu nauczyciel otrzymuje komplet skorelowanych narzędzi, które pomagają w spójny i całościowy sposób omówić dany temat. Każdy temat został poprowadzony we wszystkich rodzajach materiałów z poziomu D (inne poziomy równiez znajdziesz w naszej ofercie).

-----------------------------------
Pewny start. Poziom D
Karty pracy. Wiosna, lato
Publikacja Pewny start. Poziom D. Karty pracy. Wiosna, lato zawiera materiały dydaktyczne przeznaczone do codziennej pracy z uczniami i uczennicami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zawarte w niej zagadnienia ułożono zgodnie z kalendarzem szkolnym oraz porami roku. Zadania bazują na bogatym zbiorze fotografii i ilustracji, co uatrakcyjnia sposób nabywania oraz utrwalania wiadomości.  
 
Pewny start. Poziom D
Codziennik. Komunikacja
Publikacja Pewny start. Poziom D. Codziennik. Komunikacja zawiera takie materiały, jak układanki, dobieranki, historyjki społeczne, gry i różnego rodzaju plansze do wycinania i manipulowania nimi. Jest przeznaczona dla uczniów i uczennic ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zawarte w niej zadania uzupełnione zostały bogatym zbiorem zdjęć i ilustracji.
 
Pewny start. Poziom D
Codziennik. Funkcjonowanie
Publikacja Pewny start. Poziom D. Codziennik. Funkcjonowanie zawiera takie materiały, jak układanki, dobieranki, historyjki, gry i różnego rodzaju plansze, które można wycinać i którymi można manipulować. Umieszczone w niej zadania są uzupełnione bogatym zbiorem zdjęć i ilustracji. Jest przeznaczona dla uczniów i uczennic ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
 
Pewny start. Poziom D
Codziennik. Kreatywność
Publikacja Pewny start. Poziom D. Codziennik. Kreatywność przeznaczona jest dla uczniów i uczennic ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zawiera takie materiały, jak układanki, dobieranki, kreatywne plansze do projektowania, segregowania, układania sekwencji i kodowania. Elementy na kartach służą do wycinania i manipulowania nimi. Zadania bazują na bogatym zbiorze fotografii i ilustracji, co uatrakcyjnia sposób nabywania oraz utrwalania wiadomości.    
 
Pewny start. Poziom D
Moja książka
Publikacja Pewny start. Poziom D. Moja książka zawiera teksty, czytanki oraz zadania uzupełnione bogatym zbiorem zdjęć i ilustracji. Jest przeznaczona dla uczniów i uczennic ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. 
 
Pewny start. Poziom D
Karty pracy. Jesień, zima
Publikacja Pewna start. Poziom D. Karty pracy. Jesień, zima zawiera materiały dydaktyczne przeznaczone do codziennej pracy z uczniami i uczennicami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zawarte w niej zagadnienia ułożono zgodnie z kalendarzem szkolnym oraz porami roku. Zadania bazują na bogatym zbiorze fotografii i ilustracji, co uatrakcyjnia sposób nabywania oraz utrwalania wiadomości.  

 
INFORMACJE DODATKOWE
Tytuł PEWNY START D. Zestaw
Autorzy Opracowanie zbiorowe
Wydawca Nowa Era
ISBN 5905101121386"
Data wydania 18 sie 2023
SKU 086581

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store