Informacje o produkcie

Piramida logopedyczna L2 – szereg b - p, d - t, w - f

Piramida logopedyczna L2 – szereg b - p, d - t, w - f
29,00 zł brutto 23,58 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Piramida logopedyczna L2 – szereg b - p, d - t, w - f

Piramida Logopedyczna jest materiałem ćwiczeniowym szczególnie przydatnym dla logopedów, terapeutów, nauczycieli i rodziców tych dzieci, które z różnych przyczyn nie opanowały jeszcze umiejętności poprawnego pod względem artykulacyjnym wysławiania się, mają problemy w komunikacji z otoczeniem oraz trudności w czytaniu i pisaniu.

 

Przyczyną nieprawidłowej wymowy mogą być zaburzenia słuchu fonemowego. Są one często wynikiem niedojrzałości lub mikrouszkodzenia części mózgu odpowiedzialnej za analizę bodźców słuchowych. Powodują wtedy u dzieci problemy np. z odróżnianiem zbliżonych artykulacyjnie dźwięków, prawidłową wymową i pisownią. Z tej grupy często wywodzą się dzieci z dysleksją i z dysortografią.

 

Piramida to wspaniała zabawa połączona z nauką, ponieważ rozwija u dziecka zdolność do myślenia i zapamiętywania, uczy wytrwałości, wzmacnia koncentrację i skutecznie pomaga przezwyciężyć trudności w procesie uczenia się.

Budowanie piramidy jest proste i odbywa się na zasadzie gry w domino, w efekcie rozwiązania wszystkich zadań otrzymujemy imponującą piramidę.

 

Piramida Logopedyczna L2 składa się z 30 zadań dostosowanych materiałem ćwiczeniowym do utrwalania liter: b - p, d - t, w - f

Piramida składa się z 25 kartonowych trójkątów  umieszczonych w kartonowym , trójkątnym pudełku o boku 168 mm.

Piramida jest rekomendowana przez logopedów, pedagogów i psychologów jako wartościowy materiał edukacyjno - terapeutyczny.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store