Informacje o produkcie

Zestaw El-Go edu2 P1 - ARDUINO

Zestaw El-Go edu2 P1 - ARDUINO
270,00 zł brutto 219,51 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Zestaw elektroniczny El Go EDU2P1 - Arduino  (zestaw podstawowy)

Zestaw przybliża technologię mikroprocesorową, która zajmuje coraz więcej miejsca w obrębie elektroniki. Użytkownik ma do wyboru moduły (elementy) czujników, przetworników oraz wykonawcze, które łączy z modułem zawierającym mikroprocesor. Następnie zajmuje się oprogramowaniem zbudowanego obwodu wykorzystując platformę Arduino.

Moduły mikroprocesorowe, które można samodzielnie programować językami ogólnego przeznaczenia (np. językiem C/C++ ) stają się bardzo popularne, ponieważ oferują niespotykane dotąd możliwości. Te właśnie możliwości w połączeniu z wygodnym i atrakcyjnym systemem połączeń magnetycznych El-Go podkreślają wyjątkowe walory tego zestawu. Zestawy edu2 wyposażone są w moduły Arduino Nano albo (opcjonalnie) Arduino Micro.

Na naszych oczach dzieje się coś odwrotnego od powszechnie spotykanych przekonań - budowa coraz bardziej skomplikowanych i zaawansowanych technologicznie projektów staje coraz łatwiejsza w realizacji. Zestaw pozwala uświadomić użytkownikowi fakt, że wykorzystanie najnowszej technologii mikroprocesorowej jest możliwe przez każdego i nie wymaga specjalnych kwalifikacji. Można realizować własne pomysły układów kontroli, sterowania czy sygnalizacji nie posiadając wykształcenia specjalistycznego, wykorzystując krótki opis w instrukcji lub materiały dostępne powszechnie w sieci internetowej i tak przygotowane aby każdy mógł z nich łatwo korzystać.

Kilka godzin zapału i koncentracji pozwoli opanować dziedzinę, która wydaje się nieosiągalna.

W zestawie:

    segment główny z modułem ARDUINO (moduł zgodny z Arduino Nano 3.0.)
    segment UNI3A
    segment fotoopornika RP
    segment głośniczka SP
    segment potencjometru P
    segment LED - 1szt
    segment opornika R
    łącznik magnetyczny krótki - 6 sztuki
    łącznik magnetyczny długi - 6 sztuk,
    kulka węzłowa - 16 sztuk
    koszyk baterii 6xAA (9V) z wtykiem DC
    kabel USB,
    moduł serwomechanizmu
    instrukcja + płyta CD

Zestaw nie zawiera baterii.
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store