Informacje o produkcie

JUNIOR zima + język angielski - Akademia Umysłu

JUNIOR zima + język angielski - Akademia Umysłu
34,90 zł brutto 28,37 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Bawi, uczy oraz rozwija pamięć i koncentrację uwagi dzieci w wieku 5 – 9 lat. Poznawanie i osłuchiwanie się z j.angielskim podczas zabawy!

Każda z 4 części (WIOSNA, JESIEŃ, ZIMA, LATO) zawiera aż 20 unikatowych ćwiczeń. Programy z serii Akademii  Umysłu® Junior rozwijają pamięć, koncentrację i intelekt oraz wskazują społeczne wzorce! Specjalny dodatek językowy umożliwia zmianę języka zabawy w dowolnej chwili! Ponadto zawarte w programach pochwały, nagrody i niespodzianki przyznawane za uzyskiwane osiągnięcia pozytywnie motywują małego gracza.

Z programem Junior Zima w sprytny sposób zachęcisz dziecko do pozytywnego kontaktu z językiem angielskim. A Twoja pociecha pozna słówka m.in. zwierząt leśnych i ptaków.

 Przyjazne słówka:

  • lis - fox
  • niedźwiedź - bear
  • sikorka - blue tit
  • sowa - owl

W programie Zima dzieci ćwiczą w dwóch językach. Poprzez zabawę oswajają się z mówionym i pisanym językiem obcym, a co najważniejsze wszechstronnie rozwijają!

W tej części programu poprzez atrakcyjne ćwiczenia Twoja pociecha może m.in. bawić się i rozpoznawać ślady i odgłosy zwierząt czy rejony geograficzne Polski.

A ponadto:

  • Przejrzysta i czytelna grafika została zaprojektowana i dostosowana do wieku dzieci. Wszystkie teksty w programie są nie tylko pisane, ale też wyraźnie czytane przez lektora - dlatego z programu mogą korzystać dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać!
  • Wyjątkowe tło muzyczne – specjalnie skomponowane i nagrane przy użyciu instrumentów muzycznych.
  • Co kilka minut na ekranie pojawia się trener, który zachęca dziecko do wykonania ćwiczeń fizycznych.
  • Programy z serii Akademia  Umysłu® JUNIOR zostały wyróżnione w kategorii Kultura - Multimedia w X edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Nie wierzysz? Przekonaj się sam już teraz, jak wartościowe i skuteczne są programy z serii Akademia  Umysłu® Junior w dwóch językach!

WYMAGANIA TECHNICZNE

System: Windows Vista/7/8/10;
Procesor: 1.5 GHz;
RAM: 1GB,
Wolne miejsce na dysku: 100MB;
Karta graficzna: 256 MB;
Karta dżwiękowa: zgodna z DirectX9;
Inne: Napęd DVD, Flash Player 10
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store