Informacje o produkcie

DUO Mapa administracyjna Polski / Polska fizyczna z elementami ekologii - dwustronna mapa ścienna

DUO Mapa administracyjna Polski / Polska fizyczna z elementami ekologii - dwustronna mapa ścienna
258,00 zł brutto 245,71 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

DUO Mapa administracyjna Polski / Polska fizyczna z elementami ekologii, 140 x 100 cm.

Dwustronna ścienna mapa szkolna przedstawiająca ukształtowanie powierzchni Polski. Mapę fizyczną Polski wzbogacono dodatkowo o informacje na temat ochrony środowiska. Umieszczone są na niej parki narodowe, parki krajobrazowe, ostoje wodno - błotne objęte konwencją Ramsarską oraz rezerwaty biosfery wpisane na światową listę UNESCO. Mapa wykonana jest najnowocześniejszą techniką pozwalającą na uzyskanie unikalnego efektu trójwymiarowego. Po obu stronach mapy rozmieszczone są uzupełniające informacje i opisy oraz mapka obszarów zagrożenia ekologicznego.

Rewers mapy  przedstawia aktualną strukturę  administracyjną  Polski. W treści mapy zawarto trzystopniowy podział na województwa, powiaty i gminy z wyróżnieniem siedzib władz właściwych dla każdej jednostki podziału terytorialnego. Na mapie przedstawiono również przebieg autostrad, głównych dróg i linii kolejowych. Stan podziału administracyjnego, status miast oraz sytuacja drogowa aktualizowana na początku  2014 roku. W panelach bocznych znajdują się informacje o poszczególnych województwach.


Skala: 1 : 700 000

Format: 140 x 100 cm

Oprawa mapy: Laminowana dwustronnie folią strukturalną o podwyższonej wytrzymałości na rozdzieranie. Oprawiona w drewniane półwałki z zawieszeniem sznurkowym.


Udzielamy 5-ciu lat gwarancji na trwałość oprawy i folii!
Mapy geograficzne, mapy szkolne.
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store