61 815 20 40

94 373 13 35

Informacje o produkcie

Planszowa gra terapeutyczna EMOCJE – nazywam, rozumiem, wyrażam

Planszowa gra terapeutyczna EMOCJE – nazywam, rozumiem, wyrażam
130,00 zł brutto 105,69 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Gra planszowa EMOCJE – nazywam, rozumiem, wyrażam skierowana jest do wszystkich grup wiekowych oraz przeznaczona do rozgrywki w każdym miejscu i czasie.
Gra stanie się nieodzownym narzędziem pracy dla terapeutów, psychologów, pedagogów, trenerów, coachów i wszystkich tych osób, które na co dzień mają do czynienia z trudnościami w wyrażaniu emocji.

Sprawdzi się w gabinetach i poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w gabinetach terapeutycznych, w gabinetach pedagogów szkolnych.
Niewątpliwym atutem gry jest możliwość wykorzystania jej walorów zarówno podczas sesji terapeutycznych, jak i szkoleń czy rozgrywek rodzinnych.
Przy wykonywaniu kolejnych zadań gracze w formie zabawy będą trenować swoje umiejętności związane z określaniem i wyrażaniem własnych emocji.
Głównym celem terapeutycznym gry jest omówienie czterech podstawowych emocji: radości, złości, smutku, lęku oraz doskonalenie umiejętności nazywania i konstruktywnego wyrażania emocji.
Dodatkowo gracze będą mogli kształtować takie zdolności jak: współpraca, tolerancja i akceptacja innych, nawiązywanie pozytywnych relacji, budowanie poczucia własnej wartości, aktywne słuchanie, umiejętności z zakresu komunikacji werbalnej i niewerbalnej, czerpanie przyjemności oraz satysfakcji ze wspólnej zabawy oraz możliwości przebywania w grupie.
Jednorazowo w grę może grać do 5 graczy.

Opakowanie zawiera: 
-6 trójkątnych plansz 

-komplet pionków 

-książeczkę stanowiącą szczegółową instrukcję wykorzystania gry.

Wymiary pudełka: 280 x 280 x 45 mm.

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store