Informacje o produkcie

Dygestorium PRO-IV wersja podstawowa

Dygestorium PRO-IV wersja podstawowa
6 273,00 zł brutto 5 100,00 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

 

Wymiary:

Wymiar dygestorium: 1220x 700x 2010 /mm/ (szerokość, głębokość, wysokość)

Wymiar dygestorium wraz z wentylacją: 1390x 700x 2390 /mm/

Przeznaczenie:

Dygestorium przeznaczone jest do realizacji podstawowych doświadczeń z przedmiotu fizyka-chemia w szkole podstawowej i ponadpodstawowej. Nauczyciel dokonuje prezentacji ćwiczenia przebywając z uczniami w pracowni. Uczniowie obserwują doświadczenie stojąc po przeciwnej stronie digestorium. Uczniowie mogą brać udział w eksperymencie, ponieważ też korzystają z uchylnego okna. Z dwóch stron dygestorium znajdują się przesuwne okiennice.

Wykonanie:

 

Dygestorium składa się z dwóch części:

 

-górnej: komory manipulacyjnej oszklonej szybami hartowanymi wyłożonej płytkami ceramicznymi kwasoodpornymi do wysokości sufitu. Komora wyposażona jest w zlew polipropylenowy, baterie, dolny szyber instalacji wyciągowej, zawór gazowy.

 

-dolnej: szafki dwudrzwiowej z zamontowanym syfonem, regulatorem instalacji wyciągowej.

 

W górnej komorze zamocowana jest przesuwna okiennica podnoszona za pomocą systemu „Fennel”. Pozwala on na ustawienie okiennicy (góra-dół) w dowolnym położeniu. Wentylator z płytą montażową stanowi wyodrębnioną część wyciągu do montażu na otworze kominowym. W standardzie wentylator o mocy 350 m³/h. Instalacja wyciągowa wykonana jest z polistyrenu w wersji podstawowej. Dygestorium jest dostępne w trzech kolorach: biały, buk, popiel.

 


© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store