Informacje o produkcie

Dygestorium mobilne Pro-I

Dygestorium mobilne Pro-I
11 931,00 zł brutto 9 700,00 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Wymiary:

Wymiar dygestorium: 1220x 600x 2600/mm/ (szerokość, głębokość, wysokość)

Przeznaczenie:

Dygestorium przeznaczone jest do realizacji podstawowych doświadczeń z przedmiotu fizyka-chemia w szkole podstawowej i ponadpodstawowej. Nauczyciel dokonuje prezentacji ćwiczenia przebywając z uczniami w pracowni. Dygestorium z trzech stron jest zabudowane płytkami.

Wykonanie:

Digestorium składa się z dwóch części:

-górnej: komory manipulacyjnej oszklonej szybami hartowanymi wyłożonej płytkami ceramicznymi kwasoodpornymi do wysokości sufitu. Komora wyposażona jest w zlew polipropylenowy, baterie,  zawór gazowy, wyciąg z filtrem wstępnym węgla aktywnego, sterowany zdalnie za pomocą pilota o wydajności 800m³/h, filtr węglowy walcowy końcowy. Dygestorium wyposażone jest w system podwójnego filtra węglowego. 

-dolnej: szafki dwudrzwiowej z zamontowanym syfonem, dygestorium posiada w wyposażeniu dwa zbiorniki na wodę czystą i ścieki, 20l każdy, pompę wodną 24V, włącznik pompy na panelu zewnętrznym dygestorium, kółka obrotowe z hamulcem.

W górnej komorze zamocowana jest przesuwna okiennica podnoszona za pomocą systemu „Fennel”. Pozwala on na ustawienie okiennicy (góra-dół) w dowolnym położeniu. Digestorium jest dostępne w trzech kolorach: biały, buk, popiel.
© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store