Informacje o produkcie

Mistrz logiki - wersja podstawowa - gra typu Mastermind

Mistrz logiki - wersja podstawowa - gra typu Mastermind
149,00 zł brutto 121,14 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Gracz A ustawia (za kurtyną) kod wyjściowy, składający się z czterech kolorowych żetonów wybranych z pośród 8 dostępnych kolorów. Kolory żetonów mogą się powtarzać. Gracz B wprowadza swój kod koloru w pierwszym rzędzie.
W odpowiedzi gracz A porównuje kody i informuje gracza B o zgodności ze swoim kodem za pomocą bezbarwnych i czarnych pionów (ustawianych obok tego rzędu). Bezbarwny pion oznacza iż kolor w kodzie gracza B zgadza się z kolorem kodu wyjściowego jednakże jest na złej pozycji.
Czarny pion oznacza iż w kodach graczy zarówno pozycja żeton jak i jego kolor są zgodne. Po otrzymaniu informacji od gracza A, gracz B- analizuje pozycje i kolory i ustawia żetony w kolejnych rzędach itd.. Pierwszy etap kończy się gdy gracz B odgadnie kod wyjściowy (gracz A ustawi 4 czarne piony) lub gdy nie uda się odgadnąć kodu w 10 ruchach. Następnie gracze zamieniają się rolami i następuje drugi etap.
Zwycięża gracz, który odgadnie kod przeciwnika w mniejszej ilości ruchów. Wyniki można zapisywać jako wygrane rundy lub sumować rzędy odgadnięte przez graczy w kolejnych rundach-wówczas zwycięża gracz, który uzyska mniejszą sumę np. w 5 lub 10 rundach.

Zawartość:

 • plansza wykonana z płyty mdf o wymiarach 370 x 150 x 25 mm,
 • drewniana kurtyna,
 • 60 żetonów w 8 kolorach (po 15 sztuk z jednego koloru – dwustronne),
 • 15 czarnych pionów,
 • 20 białych pionów,
 • instrukcja w języku polskim

  Certyfikat:
  Produkt posiada znak bezpieczeństwa CE.
  Surowce używane do ich produkcji posiadają wymagane atesty i spełniają wymogi określone przez Unię Europejską w dyrektywie EN 71-73.
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store