Informacje o produkcie

"Wpływ dopalaczy na organizm człowieka” - FILM EDUKACYJNY

"Wpływ dopalaczy na organizm człowieka” - FILM EDUKACYJNY
59,00 zł brutto 47,97 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Film „Wpływ dopalaczy na organizm człowieka” to pierwsza część serii filmów profilaktycznych „DOPALACZE – ZAGROŻENIA”. Filmy zostały zrealizowane w konwencji filmów popularnonaukowych. Film ten pokazuje jakie mogą być konsekwencje zdrowotne (psychiczne i fizyczne) kontaktu z dopalaczami.

 
Dostarczają młodemu człowiekowi informacji na temat konsekwencji prawnych, psychologicznych oraz zdrowotnych, jakie wynikają ze spróbowania i zażywania dopalaczy. Filmy kładą nacisk na przekazanie w klarowny i atrakcyjny sposób wiedzy, jaką ma nauka na temat tzw. nowych narkotyków, czyli dopalaczy. Wiedza ta ma uświadomić, a jednocześnie pozwolić młodemu człowiekowi dokonać wyboru, czy chce spróbować dopalaczy, świadom zagrożeń, jakie za sobą niosą.
 

Film został wzbogacony wypowiedziami ekspertów: psychologa dr Ewy Tokarczyk, wykładowcy Pedagogium Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie oraz lekarza. Dodatkowo do filmu dołączony jest wypowiedź lekarza na temat udzielenia tzw. pierwszej pomocy osobie, co do której istnieje podejrzenie, że zatruła się dopalaczami. Do filmu został dołączony również scenariusz lekcji.


ok. 14 minut + komentarz eksperta (ok. 10 minut)
Licencja na publiczne odtwarzanie

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store