Informacje o produkcie

Zestaw pracownie przyrodnicze: CHEMIA

Zestaw pracownie przyrodnicze: CHEMIA
4 199,00 3 499,00 zł brutto
2 844,72 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Opis:
Zestaw składający się z:
 
1 einstein™ Tablet+3
1 pakiet czujników einstein™ chemia
 
 
Tablet+3 jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem z katalogu produktów einstein. Jest to udoskonalona wersja zwycięzcy prestiżowej nagrody Bett 2014 w kategorii urządzeń cyfrowych i jest całkiem niezależnym urządzeniem. Nie wymaga podłączenia do komputera. Dzięki temu można przeprowadzać doświadczenia i analizować wyniki zarówno w szkole, jak i poza klasą.
 
Tablet+3 ma aż 10 wbudowanych czujników: UV, światła, temperatury, tętna, wilgotności, przyśpieszenia, dźwięku, barometr, mikrofon oraz GPS/lokalizacja. Jest to bardzo solidna podstawa do przeprowadzania pierwszych eksperymentów oraz ułatwia późniejszą rozbudowę. Tablet+2 posiada cztery porty do podłączania zewnętrznych czujników, a dzięki einstein Splitter liczbę tą można podwoić. Potrafi też analizować dane ze wszystkich 18 czujników jednocześnie, co pozwala przeprowadzać bardzo rozbudowane doświadczenia.
 
 
Zestaw czujników: Chemia umożliwia przeprowadzenie wielu eksperymentów chemicznych, przy zastosowaniu kilku czujników jednocześnie.
 
Zestaw zawiera:
 
- czujnik pH z normalną elektrodą
 
Czujnik mierzący zmiany pH w trakcie reakcji chemicznych, pozwalający śledzić przebieg miareczkowania kwas-zasada i monitorować zmiany zachodzące w zbiornikach wodnych w długich przedziałach czasu.
Zakres: od 0 do 14 pH.
 
- czujnik ciśnienia (150 do 1150 mbar)
 
Ten czujnik można wykorzystać jako wysokościomierz lub barometr i używać w wielu różnych pomiarach meteorologicznych. Inne jego zastosowania to badanie transpiracji, pomiar tempa respiracji kiełkujących nasion i doświadczenia z równaniem stanu gazu doskonałego.
Zakres: od 15 do 115 kPa lub od 0,148 do 1,134 atm lub od 150 do 1150 mbar.
 
- czujnik temperatury (-40C do 140C)
Uniwersalny czujnik temperatury szczególnie dobrze sprawdza się w pomiarach temperatury wody i innych.
Zakres: od -40C do 140C (od 40F do 284F)
 
 
- czujnik termopary (0C do 1200C)
 
Czujnik temperatury TC-K jest przeznaczony do stosowania w ekstremalnie wysokich temperaturach, np. w monitorowaniu procesów chemicznych wiążących się z powstawaniem dużych ilości ciepła, pomiaru stref temperaturowych płomienia lub po prostu do monitorowania temperatury panującej w piecach.
Zakres: od 0C do 1200C | od 32F do 2192F | od 273,15 K do 1473,15 K.
 
Produkt objęty roczną gwarancją (nie obejmuje materiałów eksploatacyjnych, takich jak elektrody, kuwety, roztwory do przechowywania lub bufory).
Produkty Pokrewne/Powiązane
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store