Informacje o produkcie

ĆWICZENIA OPERACJI MYŚLOWYCH - CZĘŚĆ 3

Autorki: Mariola Czarnkowska, Anna Lipa, Paulina Wójcik-Topór
ĆWICZENIA OPERACJI MYŚLOWYCH - CZĘŚĆ 3
137,00 zł brutto 130,48 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

ĆWICZENIA OPERACJI MYŚLOWYCH - CZĘŚĆ 3
Autorki: Mariola Czarnkowska, Anna Lipa, Paulina Wójcik-Topór
 
 
Ćwiczenia operacji myślowych są przeznaczone dla osób, które mają trudności z przetwarzaniem i porządkowaniem informacji. Polecamy je dla młodzieży szkolnej oraz osób dorosłych z zaburzeniami komunikacji językowej, występującej w wyniku:
afazji,
zespołów otępiennych,
choroby Alzheimera,
dysleksji,
obniżonej sprawności intelektualnej,
niedosłuchu.
Zestaw ćwiczeń jest także doskonałym treningiem dla osób zdrowych, które chcą zachować jak najdłużej sprawność intelektualną.
 
Zamieszczone zadania dotyczą:
aktualizacji słownictwa,
pamięci operacyjnej,
kategoryzacji,
analizy i syntezy literowej, sylabowej, wyrazowej, zdaniowej,
pisania i czytania.
Ćwiczenia zostały uporządkowane tematycznie, wspomagając proces przetwarzania i rozumienia występującej leksyki. Różnorodność zadań daje możliwość pracy z osobami o różnym stopniu zaburzeń językowych.
 
O autorkach:
mgr Mariola Czarnkowska – logopeda z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami dorosłymi, dotkniętymi afazją i zaburzeniami poznawczymi. Pracownik Specjalistycznego Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie, Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej i Przyszpitalnej Poradni Logopedycznej.
mgr Anna Lipa – specjalista neurologopeda, zajmuje się terapią osób dorosłych. Pracuje w Oddziale Neurologii i Udarów Mózgu oraz w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej Specjalistycznego Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. Prowadzi także praktykę neurologopedyczną w Przyszpitalnej Poradni Logopedycznej tego Szpitala.
dr Paulina Wójcik-Topór – zawodowo zajmuje się terapią osób dorosłych i dzieci. Pracownik Szpitala Specjalistycznego im. dr J. Babińskiego, Oddziału Psycho -Geriatrycznego z Pododdziałem Diagnozowania i Leczenia Otępienia. Współpracuje z Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie UJ, ucząc wymowy polskiej obcokrajowców.
 
 
ISBN: 978-83-66804-56-2
Format: A4
Liczba stron: 384
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store