Informacje o produkcie

EduPaka MATEMATYKA klasa 6-8: Interaktywne zadania i ćwiczenia przedmiotowe

EduPaka MATEMATYKA klasa 6-8: Interaktywne zadania i ćwiczenia przedmiotowe
1 290,00 zł brutto 1 048,78 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

PREMIERA kwiecień 2024

Ćwiczenia dopasowane do podręczników Nowa Era, WSiP, GWO
Licencja otwarta dla szkoły BEZTERMINOWA
Gotowe ćwiczenia multimedialne odpowiadające programowi zajęć dla szkoły podstawowej!

EduPaka MATEMATYKA, klasa 6-8
Liczba lekcji: 384
Liczba zadań: 1152
 

EduPaka w każdej szkole! Twoja pomoc w pracowni przedmiotowej!
Seria interaktywnych zadań i ćwiczeń przedmiotowych EduPaka to obowiązkowe wyposażenie każdej szkoły i nauczycieli, którzy cenią sobie aktywizację uczniów zarówno w szkole jak i w domu. To doskonałe uzupełnienie podręcznikowych ofert wydawniczych - zgodne z podstawą programową - narzędzie dla ewaluacji i aktywizacji oraz oceny postępów uczniów jak i wsparcia w ich diagnozie. To również znakomite rozwiązanie na powtórki, przygotowanie się do egzaminów, do konkursów czy zwykłych testów.

Wraz z pakietem dla całej szkoły lub pojedynczego przedmiotu zyskujesz dostęp do cenionej przez olbrzymie grono nauczycieli Platformy Dzwonek.pl, gdzie nie tylko możesz zarządzać dostępami ale i śledzić postępy uczniów tych, którzy np. przygotowują się do konkursu w szkole i w domu, są objęci rewalidacją, czy edukacją włączającą (inkluzywną).

Ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia!
W serii położono znaczący nacisk na aktywną ewaluację postępów uczniów i praktyczne ujęcie realizacji podstawy programowej poprzez setki interaktywnych ćwiczeń oraz zadań, również z treścią, podanych w angażujący sposób, które natychmiast dają informację zwrotną o postępach ucznia. Ćwiczenia, często przybierają postać gier edukacyjnych, co dodatkowo w połączeniu z atrakcyjną formą graficzną, angażuje ucznia. W zasobach znajdują się również liczne wykresy, praca na danych, jak i z infografikami.

Na lekcje
Seria programów eduPaka, dzięki kompatybilności i responsywności na różnych urządzeniach, sprawdza się zarówno na monitorze/tablicy interaktywnej, jak i komputerze, tablecie czy nawet smartfonie. Dzięki czemu nauczyciel może wykorzystać interaktywne zasoby w pracy z całą klasą, grupą jak i w celu indywidualizacji procesu edukacyjnego. Podział na przedmioty, klasy i tematy pozwoli w łatwy sposób wybrać i użyć konkretnych zasobów na lekcji

Licencja bezterminowa dla szkoły!
Pełen pakiet przedmiotowy to bezterminowe rozwiązanie, gdzie nie musisz martwić się dodatkowymi płatnościami, jak i posiadasz gwarancję stałego utrzymania i dostosowania pomocy do zmieniającej się podstawy programowej. Pakiet interaktywnych treści przedmiotowych został dopasowany do oferty podręcznikowej stosowanej w każdej szkole.

 
Produkty Pokrewne/Powiązane

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store