Informacje o produkcie

GoLogo Czuje rytm - program edukacyjny 5-10 lat

GoLogo Czuje rytm - program edukacyjny 5-10 lat
990,00 zł brutto 804,88 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Seria GoLogo – nowoczesne podejście do logopedii.
GoLogo to seria, która w nauce łączy pomoce tradycyjne i multimedialne. Każdy może decydować o tempie i przebiegu nauki i zabawy.

GoLogo – Czuję rytm
Ćwiczenia obejmują zarówno słuchowe rozróżnianie prostych wzorców rytmicznych jak i artykułowanie rytmów głosem lub stukaniem. Jedno i drugie zostało wplecione w gry, w których właściwe odczytanie lub artykułowanie rytmu decyduje o sukcesie. Nie brakuje też zabawnych ćwiczeń rytmicznych dla całej grupy dzieci.
W zestawie ćwiczymy rytmy od najprostszych do skomplikowanych:
    • liczba jednostajnych dźwięków
    • liczba i długość dźwięków
    • akcentowanie jednostajnych czasowo dźwięków
    • akcentowanie połączone z różną długością dźwięków
Dla ćwiczeń przygotowano scenariusze o narastającej trudności, multimedialne ćwiczenia indywidualne oraz karty pracy i przede wszystkim gry i zabawy zespołowe z wykorzystaniem multimediów.

-----------------------------------------------------------------------
GoLogo to nowa seria oprogramowania i pomocy terapeutycznych do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych. Seria wykorzystuje najnowsze doświadczenia i możliwości w zakresie interakcji dzieci z komputerem: 
    • Sterowanie przez dotyk na tabletach i tablicach multimedialnych;
    • Ćwiczenia logopedyczne wplecione w gry i zabawy multimedialne;
    • Komunikacja głosowa między dziećmi jako kluczowy element gier zespołowych;
    • Zostawiamy nauczycielowi lub logopedzie kontrolę nad tempem i przebiegiem ćwiczeń.
Głównym założeniem twórców GoLogo było nadanie zabawom, grom i ćwiczeniom rzeczywistego kontekstu komunikacyjnego i emocjonalnego, wyjście poza dwuosobowy schemat dziecko-logopeda oraz potraktowanie interakcji z komputerem jako jednego z elementów komunikacji prowadzonej między uczestnikami gier i zabaw. W serii GoLogo nie ograniczamy się do wyboru i uruchamiania ćwiczeń – możemy na żywo decydować o ich tempie i przebiegu, bawić się z dziećmi lub umożliwiać dzieciom wieloosobową zabawę logopedyczną. Seria obejmuje 5 części dostępnych w naszej ofercie.

Cena obejmuje bezterminową licencję na wszystkie komputery w placówce, łącznie z prawem do aktualizacji do nowych wersji oprogramowania oraz drukowania materiałów na użytek placówki.
Minimalne wymagania sprzętowe to komputer z systemem Windows 7/10/11, rozdzielczość ekranu nie mniejsza niż 1024 x 768 pikseli (zalecana rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli), mikrofon i źródło dźwięku.

Program jest przeznaczony przede wszystkim do pracy z ekranami dotykowymi i tablicami interaktywnymi z miejscem do ćwiczeń grupowych przed tablicą.

NOWOŚĆ!
W sprzedaży od października 2023

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store