Informacje o produkcie

AKCJA INTEGRACJA Polska-Ukraina: Karty edukacyjne 88 kart

AKCJA INTEGRACJA Polska-Ukraina: Karty edukacyjne 88 kart
191,00 zł brutto 155,28 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

AKCJA INTEGRACJA Polska-Ukraina: Karty edukacyjne

Karty edukacyjne to pomoc dydaktyczna, której głównym celem jest integracja uczniów z Ukrainy i Polski, ale można ich użyć także poruszając tematykę lekcji przedmiotowych. Zestaw składa się z maty o wymiarach 250 x 75 cm oraz 88 kart. W talii znajdziemy 20 kategorii, które oparte są na podstawie programowej takich przedmiotów jak geografia, język polski, historia, biologia, wiedza o społeczeństwie, muzyka, plastyka, etyka.
 
Nauczyciel może zadawać dodatkowe pytania, zachęcając do wypowiedzi uczniów i czynnie uczestnicząc w rozmowie. Nie musi być ekspertem w danej dziedzinie. Wszystkie karty są opracowane merytorycznie i możemy znaleźć w nich informacje o Polsce i Ukrainie, a także pytania do rozmów i ciekawostki. Dzięki temu, nie tylko nauczyciel geografii może podjąć tematykę z tej dziedziny, a wszystko znajdziemy w instrukcji także w języku ukraińskim.
 
Gra ma aż 5 wariantów, a uczniowie mogą grać w nią także samodzielnie, np. podczas zajęć świetlicowych.Każdą z kart można również używać dowolnie, np. omawiając dany temat podczas lekcji przedmiotowych. Mata może być rozkładana na stole, podłodze lub innych płaskich powierzchniach. Jest wykonana z materiału plastycznego i można ją wygodnie przechowywać w formie zwiniętej. Należy pamiętać, że po dłuższym okresie przechowywania w formie zwiniętej może potrzebować krótkiego okresu czasu, aby materiał na powrót układał się płasko na podłożu. Mata jest odporna na ścieranie, praktycznie można po niej „bezkarnie” chodzić, także w butach, bez ubytku jej jakości.
 
Zestaw składa się z maty o wymiarach 250 x 75 cm oraz 88 kart:
A 20 kart z ilustracjami o Polsce,
B 20 kart z ilustracjami o Ukrainie,
C 20 kart z informacjami o Polsce i Ukrainie,
D 28 kart z tematami do rozmów, pytaniami i ciekawostkami.
Na każdej z kart umieszczone zostały oznaczenia państwa (flaga Polski lub Ukrainy w lewym górnym rogu), a także trzy koła: dwa z kolorem i jedno z symbolem (prawy górny róg). Karty drukowane na kredowym i obustronnie foliowanym, grubym (300g) papierze, który został przystosowany do wielokrotnego używania.
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store