Informacje o produkcie

Podłoga Interaktywna FunFloor REWALIDACJA I TERAPIA - MOBILNY

135 gier w pakiecie - REW, EDU, FUN, EKOLOGIA , 
Podłoga Interaktywna FunFloor REWALIDACJA I TERAPIA - MOBILNY

Wariant

Wersja

11 990,00 zł brutto 9 747,97 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Interaktywna Podłoga FunFloor Mobilny REWALIDACJA I TERAPIA

Zestaw FunFloor Mobilny montujemy (w zalezności od wybranej wersji):
- do stabilnego statywu z gumowymi kółkami, który zapewnia możliwość swobodnego przemieszczania urządzenia pomiędzy salami.
- dla placówek, które nie mają możliwości montażu urządzeń sufitowych lub mają niskie pomieszczenia, proponujemy zestaw FunFloor Mobilny z montażem do ściany.

FunFloor Mobilny jest dostosowany do różnych grup wiekowych, co sprawia, ze zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli mogą czerpać korzyści z interaktywnej zabawy. To idealne rozwiązanie nie tylko do placówek edukacyjnych, ale również na wszelkiego rodzaju imprezy i wydarzenia, gdzie chcesz zapewnić niezapomniane doświadczenia.

Zawartość zestwu:
Urządzenie 
Pilot
Instrukcja obsługi
Statyw lub uchwyt ścienny
Elementy montazowe
135 gier w pakiecie - REW (25), EDU (50), FUN (50), EKOLOGIA (10), 

Pakiet REW Rewalidacja i Terapia: każda gra to krok ku rozwojowi
W świecie pełnym wyzwań i różnorodnych umiejętności, praca nad usprawnianiem zaburzonych funkcji czy rozwijaniem percepcji może być zarówno skuteczna, jak i pełna przygód. Właśnie dlatego stworzyliśmy Pakiet Rewalidacja i Terapia, który wykorzystuje unikalne gry do wszechstronnego wspierania rozwoju dzieci i młodzieży z trudnościami.

Pakiet EDU stworzony został w oparciu o podstawę programową Ministra Edukacji Narodowej. Stanowi on rewolucyjne narzędzie, które pomaga dzieciom odkrywać świat w atrakcyjny sposób. To niezwykła skarbnica wiedzy, zawierająca aż 50 gier edukacyjnych. Każda gra to nowa przygoda, pełna ciekawostek i wspaniałych możliwości nauki. To nie tylko ilość, to przede wszystkim jakość, której celem jest rozbudzanie ciekawości i pasji do zdobywania wiedzy.

Pakiet FUN Gry zostały skonstruowane w taki sposób, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Interaktywna Podłoga FunFloor nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu na niewielkiej przestrzeni jesteśmy w stanie zapewnić różnorodną zabawę jak np. przeciąganie liny, kręgle, odkrywanie skarbów. Pakiet FUN to pełna paleta emocji, która ożywi każde wydarzenie oraz zachęci do ruchu i integracji. Gry zespołowe, takie jak np. piłka nożna, stworzą niezapomniane chwile, zarówno na imprezach integracyjnych, jak i podczas spontanicznej zabawy w gronie przyjaciół.

Pakiet Ekologia: zabawa, edukacja, ochrona środowiska
Pakiet Ekologia to podróż w świat dbania o planetę, budująca świadomość ekologiczną od najmłodszych lat. Przygotowany z myślą o edukacji przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Ten pakiet to klucz do zrozumienia, jak możemy chronić naszą planetę.

--
Mata poliwinylowa (opcja dodatkowa) 
Jesli nie masz jasnego podłoża proponujemy białą, rozwijaną matę poliwinylową, która podkreśli kolory wyświetlonego obrazu. Dzięki niej obraz jest wyraźniejszy i lepiej widoczny. 
Wymiar: 200 cm x 270 cm.
Matę łatwo utrzymać w czystości, wykonania jest z materiału zmywalnego. 

-----------------------------------------------------
Dane techniczne:
JASNOŚĆ PROJEKTORA: 3500 ANSI
210 GIER: EDU (50), FUN (50),
EKO (10), ENG (100)
MODUŁ WI-FI
DOSTĘP DO YOUTUBE
DOSTĘP DO GOOGLE
WBUDOWANE GŁOŚNIKI
AKTUALIZACJE ONLINE
AUTOMATYCZNY TRYB GIER
OBSŁUGA ZA POMOCĄ PILOTA
ŁATWY MONTAŻ: STATYW / ŚCIANA
Produkty Pokrewne/Powiązane

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store