Informacje o produkcie

mTalent Opóźniony rozwój mowy (wiek 3+) PREMIERA wrzesień 2024

mTalent Opóźniony rozwój mowy (wiek 3+) PREMIERA wrzesień 2024
1 950,00 zł brutto 1 585,37 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

mTalent Opóźniony rozwój mowy (wiek 3+)
LICENCJA BEZTERMINOWA na 4 stanowiska- 2 stanowiska online (wymagany dostęp do Internetu) oraz 2 stanowiska offline (praca bez dostępu do Internetu).
 
Zestaw ekranów interaktywnych z ćwiczeniami wspomagającymi stymulację językową dzieci, w tym grupy z podejrzeniem lub diagnozą opóźnionego rozwoju mowy i innymi trudnościami w przyswajaniu języka
    • Do wykorzystania na zajęciach ukierunkowanych na stymulację rozwoju mowy dzieci, a także na innych zajęciach w ramach formy pomocy psychologiczno-pedagogicznej organizowanej w przedszkolu i w szkole.
    • Ponad 500 ekranów interaktywnych i zestaw kart pracy do wydruku, przewodnik metodyczny i zestaw materiałów dydaktycznych w jednym pudełku.
    • Dla terapeutów i nauczycieli na indywidualne i grupowe zajęcia terapeutyczne z dziećmi w wieku przedszkolnym organizowane w ramach terapii logopedycznej, pedagogicznej, wczesnego wspomagania rozwoju i zajęć rewalidacyjnych (a także z diagnozą alalii, afazji i niedokształcenia mowy o typie afazji).
 
mTalent Opóźniony rozwój mowy to szczególnie wartościowy zestaw dla dzieci przejawiających opóźnienia w rozwoju mowy lub trudności w przyswajaniu języka, a także ćwiczenia wspomagające naukę języka polskiego młodszych dzieci z doświadczeniem migracji.
    • ponad 15 autorskich tekstów kształtujących umiejętność rozumienia mowy,
    • ćwiczenia interaktywne na dwóch poziomach (dostosowane do dwóch grup wiekowych),
    • zestaw materiałów dodatkowych (poradnik metodyczny dla prowadzących zajęcia i pomoce do zajęć „stolikowych”),
    • materiał z kilkustopniowym systemem motywacyjnym,
    • z programami mTalent można pracować na monitorze lub tablicy interaktywnej, komputerze, laptopie, tablecie lub innym urządzeniu multimedialnym.
 
  Do poprawnego działania zasobów edukacyjnych konieczne jest korzystanie z poniższych przeglądarek i systemów operacyjnych:
- Google Chrome
- Mozilla Firefox
- Apple Safari
- Microsoft Edge
Systemy operacyjne:
- Microsoft Windows - od wersji 10 (Chrome, Firefox, Edge); dla mLibro w wersji dla starszych wersji Windows (7, 8, 10), a także dla mLibro w wersji Windows Store (od wersji 10) - minimum 2GB RAM
- Apple Mac OS - od wersji 11 (Safari, Chrome, Firefox)
- Apple iOS - od wersji 15 (Safari, Chrome, Firefox); dla mLibro w wersji iOS App Store wymagana wersja systemu iOS 10.0 lub wyższa
- Google Android - od wersji 9 (Chrome i Edge); dla mLibro w wersji Google Play przynajmniej 2GB RAM
- Linux (Chrome i Firefox)


NOWOŚĆ!
W sprzedaży od września 2024

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store