Informacje o produkcie

eduLabVR Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze, wiek 14+ PREMIERA czerwiec 2024

eduLabVR Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze, wiek 14+ PREMIERA czerwiec 2024
6 990,00 zł brutto 5 682,93 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

 
eduLabVR Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze - przedmiotowe zasoby edukacyjne VR dla szkół ponadpodstawowych oraz do pracy metodą projektu w starszych klasach szkoły podstawowej.

Przedmiotowe zasoby edukacyjne VR dla szkół ponadpodstawowych oraz do pracy metodą projektu w starszych klasach szkoły podstawowej. 
Pakiet atrakcyjnych i angażujących zasobów z chemii, fizyki, geografii i biologii dla uczniów i nauczycieli w postaci wysokiej jakości modeli 3D, filmów 360°, grafik, zdjęć sferycznych, symulacji doświadczeń oraz interaktywnych ćwiczeń.
oprogramowanie dla kl. 7-8 oraz szkół ponadpodstawowych, drukowany przewodnik "Praca metodą projektu z wykorzystaniem gogli VR",  licencja bezterminowa

eduLabVR. Chemia, fizyka, biologia, geografia to:
    • ponad 1400 wysokiej jakości modeli 3D
    • ponad 200 zdjęć sferycznych
    • blisko 1300 interaktywnych ćwiczeń
    • 100 filmów edukacyjnych (w tym filmy 360°)
    • prawie 2000 ilustracji i zdjęć
    • blisko 100 animacji i 100 map
    • karty pracy do wydruku
    • 
Autorski poradnik: Jak pracować metodą projektu z VR
    • zestaw bez gogliiVR

----------------------------------------
Rzeczywistość wirtualna
Wykorzystanie technologii immersyjnej w edukacji to olbrzymia szansa na skorzystanie z wcześniej niedostępnych lub niezwykle kosztownych pomocy edukacyjnych, obcowania z materiałem laboratoryjnym czy odwiedzin w dalekich krainach geograficznych, które przeniesione do świata wirtualnego stają się dostępne, bezpieczne i łatwe w użyciu. To szansa na indywidualizację, inkluzywność i aktywne włączenie ucznia w proces edukacyjny – „bo każdy uczy się inaczej” – to dewiza twórców oprogramowania, polskiej firmy Learnetic SA.
 
VR i 3D z pełnym zapleczem merytorycznym
Zasoby z serii eduLabVR to kompletny pakiet dla szkół, wyjątkowo obszerne oprogramowanie dostępne w ramach licencji bezterminowej – do wykorzystania zarówno z okularami VR jak i komputerami, tablicami i monitorami interaktywnymi. 
Oddajemy do Państwa dyspozycji nie tylko wysokiej jakości zasoby cyfrowe 3D, ale przede wszystkim najwyższej jakości ćwiczenia i zadania interaktywne zgodne z podstawą programową na etapie szkoły średniej – stworzone przez ekspertów, nauczycieli i pracowników naukowych. Wszystko zostało dostosowane i ułożone zgodnie z praktyką szkolną. Zestaw eduLabVR można wykorzystać na lekcji, podczas zajęć dodatkowych oraz w ramach realizacji interdyscyplinarnych projektów edukacyjnych lub przygotowywania się do egzaminów.
 
W ramach pakietu eduLabVR nauczyciel otrzymuje także fizyczną wersję obszernego poradnika, który w przyjazny i przystępny sposób wprowadza w pracę metodą projektu z wykorzystaniem okularów i zasobów VR.
Publikacja przeznaczona jest dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z tą technologią oraz dla wszystkich chcących poszerzyć swój warsztat.
    • metodyka pracy w podejściu STEAM
    • 16 interdyscyplinarnych scenariuszy
    • baza pomysłów na lekcje
    • dostęp do bazy darmowych dodatkowych zasobów edukacyjnych
    • poradnik zgodny z podstawą programową i treściami eduLabVR
    • angażujące materiały dla ucznia i nauczyciela
    • karty pracy i wklejki dla ucznia
Organizacja pracy z wykorzystaniem eduLabVR
Oprogramowanie eduLabVR jest dostępne online na intuicyjnej platformę Dzwonek.pl, która pozwala korzystać z okularów i technologii VR w każdym miejscu, czasie i bez względu na dostęp do danego urządzenia! To także szansa na nowy poziom komunikacji nie tylko w szkole, ale także poza nią i pomiędzy szkołami, z uczelniami, a nawet przyszłymi pracodawcami.
 
*Oprogramowanie eduLabVR jest zgodne z większością okularów/gogli VR dostępnych na rynku i w szkołach, które spełniają minimalne wymagania: 6GB RAM, przeglądarka internetowa (wspierająca WebXR), śledzenie ruchów w 6 stopniach swobody (6DOF tracking), 2 kontrolery z akcelerometrem i żyroskopem.
Rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb 
W naszej ofercie przygotowaliśmy dwie opcje zakupu eduLab VR – jeśli posiadasz już w swojej pracowni gogle VR, to możesz nabyć to oprogramowanie edukacyjne. Jednak jeśli tworzysz laboratorium wirtualnej rzeczywistości od zera, to wybierz inny pakiet z okularami VR.


 

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store