Informacje o produkcie

Termometr bezdotykowy GESS

Termometr bezdotykowy GESS
179,00 zł brutto 165,74 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Elektroniczny termometr bezdotykowy GESS
Pomiar temperatury jest jedną z podstawowych czynności, którą regularnie powinni wykonywać chorzy. Gorączka bywa niebezpiecznym stanem, który powinniśmy kontrolować poprzez częste pomiary ciepłoty ciała – zadanie to znacznie ułatwia elektroniczny termometr bezdotykowy. Dzięki naszemu urządzeniu można błyskawicznie sprawdzić stan chorego i podjąć decyzję odnośnie do dalszego leczenia.
 
Bezdotykowy termometr na podczerwień polskiej, renomowanej Polskiej Marki GESS charakteryzuje niezwykle wysoka precyzja pomiaru, której błąd wynosi zaledwie +/- 0,2°C.
 
Ta cecha sprawia, że każdy pomiar wykonany przy jego użyciu będzie dokładny i wiarygodny - a jeśli wystąpią inne, niepokojące symptomy - bez obaw będzie można podjąć decyzję o odpowiednich metodach i środkach leczenia, w zależności od tego, czy u badanego wystąpiła podwyższona temperatura ciała.
 
Sposób użycia:
Termometr bezdotykowy pozwala na odczyt temperatury ludzkiego ciała w granicach od 35°C do 42°C, jest powszechnie stosowany w domach oraz gabinetach lekarzy pierwszego kontaktu, szpitalach i przychodniach. Każdy producent termometrów przykłada ogromną uwagę do tego, aby był zmianę temperatury, dlatego produkcja termometrów to proces złożony, wymagający doświadczenia i wiedzy technicznej. 
 
Termometr na podczerwień najskuteczniejsze działanie wykazuje w otoczeniu o temperaturze 16°C - 35°C, a jeśli zostanie przeniesione z miejsca chłodniejszego w cieplejsze (lub odwrotnie), należy pozwolić mu dostosować się do nowych warunków przez około 20 minut. Duży, czytelny wyświetlacz LCD pokazuje wyniki w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita.
 
Duży, czytelny wyświetlacz LCD pokazuje wyniki w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita.
Zaleca się przeprowadzenie pomiaru na czole osoby badanej, jednak jeśli na twarzy znajduje się warstwa kremu, podkładu czy opatrunek - może to przekłamać wynik. W tej sytuacji mierzenie ciepłoty ciała powinno odbyć się poprzez przyłożenie termometru za płatek ucha.
 
 
Lekki i poręczny - jego waga bez baterii to zaledwie 85 gramów, a ergonomiczny kształt rączki sprawia, że nawet długotrwałe używanie jest wysoce komfortowe
Niezwykle wysoka dokładność pomiaru z błędem w granicach +/- 0,2°C
Pomiar wykonywany jest z odległości 3-5 cm, co sprawia, że to idealny termometr do mierzenia temperatury dzieciom
Błyskawiczny czas pomiaru - ogranicza się nawet do 1 sekundy
Alarm wysokiej temperatury - sygnał dźwiękowy poinformuje o gorączce
Termometr zapamiętuje 32 pomiary, które w razie potrzeby można ze sobą porównać
Termometr bezdotykowy jest gotowy do pomiaru w każdym momencie. Urządzenie posiada tryb pracy ciągłej (nie trzeba go wyłączać po kilkunastominutowym użytkowaniu, aby przyrząd „odpoczął”)
W zestawie wytrzymałe etui, które pozwala na bezpieczne i higieniczne przechowywanie termometru, kiedy nie jest używany
Zasilany dwiema bateriami AA - brak w komplecie
24 MIESIĄCE GWARANCJI - Firma GESS zapewnia gwarancję "Door-to-door" - czyli obiera i odsyła naprawiony towar do domu klienta, bez konieczności pośrednictwa sklepu. Ułatwia to oraz skutecznie przyspiesza cały proces reklamacji.  
 
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store