Informacje o produkcie

Obecność z miarką wzrostu dla 4-latków

Obecność z miarką wzrostu dla 4-latków
198,00 zł brutto 160,98 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Tablica obecności z miarką wzrostu to pomoc dydaktyczna, którą pokochają dzieci w przedszkolu. 26 znaczków z różnymi obrazkami, pozwala wychowawcy w ciekawy sposób sprawdzić obecność, a dzieciom odnotować swój pobyt w przedszkolu w danym dniu. W ten sposób maluchy angażują się w najprostsze czynności i czują się częścią grupy.
 
Dzięki Obecności dziecko:
 
będzie się czuło częścią grupy
zintegruje się z rówieśnikami
rozwinie pamięć
rozwinie kompetencje matematyczne
Obecność to pomoc dydaktyczna, która rozwija aktywność społeczną dziecka w grupie przedszkolnej i - co nie mniej ważne - angażuje wszystkie maluchy. Drewnianą tablicę można wykorzystać na dwa sposoby: do sprawdzania obecności oraz mierzenia wzrostu dzieci.
 
 
Zawartość:
drewniana tablica o wymiarach ok. 91 x 30 cm z praktyczną miarką umożliwiająca dokonanie pomiaru wzrostu dzieci (do 140 cm)
26 znaczków indywidualnych
płyta CD zawierająca wzory 26 znaczków indywidualnych, które nauczyciel może wydrukować i wykorzystać w szatni, na krzesełko, ręcznik itd.
instrukcja

Ostrzeżenie! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat z uwagi na ostre krawędzie i wykończenia oraz ruchome części. Ryzyko zranienia i/lub przyszczypnięcia!

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store