Informacje o produkcie

Rodzaje i gatunki literackie

Rodzaje i gatunki literackie
420,00 zł brutto 341,46 zł netto
ilość - +

Więcej informacji

Rodzaje i gatunki literackie - pakiet 45 elementów.

Pomoc ma na celu naukę samodzielnego odnajdywania cech gatunkowych danego utworu. Wskazywanie na różnorodny charakter cech gatunkowych składających się na definicję poszczególnych gatunków (budowa utworu, temat, elementy świata przedstawionego). Naukę określania przynależności gatunkowej na podstawie określonych samodzielnie cech utworu. Pamięciowe opanowanie cech składających się na definicję określonych gatunków.Każdej z definicji towarzyszy rysunek , który obrazuje relacje, jakie łączą charakterystyczne cechy liryki, epiki oraz dramatu.

Do zestawu dołączono poradnik metodyczny gdzie zagadnienia gatunku literackiego opracowano w formie ćwiczeń, odwołujących się do tekstów literackich. Ćwiczenia mają służyć identyfikacji przez ucznia cech gatunkowych wybranego tekstu.

Materiał dydaktyczny zawiera:

- trzy tablice z definicjami poszczególnych rodzajów literackich

- jedenaście tablic ćwiczeniowych poświęconych kolejnym gatunkom literackim

- cztery pomocnicze tablice zbiorcze

- elementy ruchome - kartoniki między innymi z cechami gatunkowymi określonego typu z możliwością umieszczania na tablicach za pomocą rzepów

Każda plansza jest wielkości 48 x 64 cm drukowana jest na papierze o grubości 450g oraz zaopatrzona jest w listewki z zawieszką.

Całość umieszczono w teczce

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

© Pomoce Dydaktyczne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS.store